Grand Theft Auto V

GTA V

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    cred ca e timpul sa mi iau xbox
     
    .
  2. papu999
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (Danutz_69 @ 2/11/2012, 16:09) 
    cred ca e timpul sa mi iau xbox

    Din cate am vazut pt xbox apare mai tarziu.. prin 2013, spre deosebire de pc adica in 15 noiembrie :D, dar la xbox nu iti pui problema daca iti merge sau daca il poti face sa mearga fara sa il cumperi.. :D
     
    .
  3. Alexsso
     
    .

    User deleted


    Va fi lansat in primavara lui 2013, in cazul in care nu-l vor amana din nou.

    Edit:


    Edited by Alexsso - 10/11/2012, 02:27
     
    .
  4. Harry Stam
     
    .

    User deleted




    No coment!!
     
    .
  5. Daníel
     
    .

    User deleted


    Maduc maine sa imi cumpar PS3 :))
     
    .
  6. Aty:)
     
    .

    User deleted


    pff no coment,cred ca imi voi strange bani sa imi iau si eu ps3.Cand va aparea voi lua de pe filelist si il fac pe DVD:)),trebe modat ps3 u in cazu asta nu :-?
     
    .
  7. Daníel
     
    .

    User deleted


    Nu stiu, eu cred ca se merita sa il cumperi, o sa aiba un multiplayer smecher am auzit :)

    Am vazut PS3 de 12 GB la 600 Lei, merita...are putini GB, dar mai iti iei un stick de 16-32...si ajunge (zic eu)..

    Eu ala cred ca il iau. Dar daca anunta ca apare pe PC, nu mai iau.
     
    .
  8. DanN..
     
    .

    User deleted


    Pentru 600 de lei merita , chiar si mai mult...jocu este superb si ar fi si mai smecher sa apara pe pc :wub:
     
    .
  9. Aty:)
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Daníel @ 10/7/2013, 18:55) 
    Nu stiu, eu cred ca se merita sa il cumperi, o sa aiba un multiplayer smecher am auzit :)

    Am vazut PS3 de 12 GB la 600 Lei, merita...are putini GB, dar mai iti iei un stick de 16-32...si ajunge (zic eu)..

    Eu ala cred ca il iau. Dar daca anunta ca apare pe PC, nu mai iau.

    Aham,mersi ma gandesc ca ar merge si un hd extern ?
     
    .
  10. Daníel
     
    .

    User deleted


    Da...
     
    .
  11. PUSTIULICA
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Alexsso @ 3/11/2012, 00:21) 
    Va fi lansat in primavara lui 2013, in cazul in care nu-l vor amana din nou.

    Apare pe 17 septembrie :rolleyes:





    QUOTE (Aty:) @ 10/7/2013, 18:36) 
    pff no coment,cred ca imi voi strange bani sa imi iau si eu ps3.Cand va aparea voi lua de pe filelist si il fac pe DVD:)),trebe modat ps3 u in cazu asta nu :-?

    asa sa faci .
    Si dupa ce il iei de pe filelist si il bagi pe DVD si incerci sa joci multiplayer cu CD crackuit o sa realizezi dupa 10 secunde ca ti-au banat PS3-ul si o sa te joci toata viata offline :lol:
     
    .
  12. Aty:)
     
    .

    User deleted


    QUOTE (PUSTIULICA @ 11/7/2013, 17:30) 
    QUOTE (Alexsso @ 3/11/2012, 00:21) 
    Va fi lansat in primavara lui 2013, in cazul in care nu-l vor amana din nou.

    Apare pe 17 septembrie :rolleyes:





    QUOTE (Aty:) @ 10/7/2013, 18:36) 
    pff no coment,cred ca imi voi strange bani sa imi iau si eu ps3.Cand va aparea voi lua de pe filelist si il fac pe DVD:)),trebe modat ps3 u in cazu asta nu :-?

    asa sa faci .
    Si dupa ce il iei de pe filelist si il bagi pe DVD si incerci sa joci multiplayer cu CD crackuit o sa realizezi dupa 10 secunde ca ti-au banat PS3-ul si o sa te joci toata viata offline :lol:

    hmmm mare jucator numai sunt ca inainte,iar nu prea as da bani pe jocuri originale,dar nici eu nu as sti inca daca as face asta sau as juca cu cd original,nu prea ma pricep la ps3 nu m-a interesat atat de tare.dar pe ziua de azi nu merita sa iti faci calculator ....mereu trebe ceva asa pe ps3 nu ai treaba
     
    .
  13.  
    .
    Avatar

    Toni Van Grebla

    Group
    Member
    Posts
    1,848
    Location
    Calais, France

    Status
    Offline
    Pentru pc va aparea pe 15.3.2014 .
     
    .
  14. KeN BlocK
     
    .

    User deleted


    A aparut cumva?Am citit ceva stiri ca si cum ar fi aparut!
    Click
    Click2
     
    .
  15. Vlad.)
     
    .

    User deleted


    Precomanda inseamna sa cumperi inainte sa apara adica sa revervi.
    Primul site e fake de la o posta e veche faza.
     
    .
32 replies since 3/11/2011, 18:14   973 views
  Share  
.