Intrebari!

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.  
    .
    Avatar

    D.M.S

    Group
    Member
    Posts
    6,050
    Location

    Status
    Offline
    Deci ... si-a revenit singur, m-am jucat pana azinoapte la 12, azi m-am jucat iar cateva ore si exact acum 10 minute, pe drum, s-a oprit motorul dupa care iar simptomele astea :=)): Hai las-o dracu` :)): Trebe sa accept ca am PC posedat ...

    Apropo...Tzunoy`...am facut si asta acum, dar mai are rost sa zic ce s-a intamplat ? Chiar nimic :)):
     
    .
  2. Je Banditu'
     
    .

    User deleted


    am o problema, am ets2 1.5.2 si dintr-o data mi se face culoarea camionului roz, il revopsesc si dupa 10-15 min jucate la fel se face roz, oare de ce? precizez ca n-am schimbat nimic la joc sau sa am vreun mod ceva...
     
    .
  3. fasching07
     
    .

    User deleted


    din cauza crack-ului, la toti ni se intampla .. n-ai ce sa ii faci eu mi-am pus 1.4.8
     
    .
  4. Je Banditu'
     
    .

    User deleted


    multumesc mult . chear nu stiam ca e din acea cauza. o sa schimb si eu varianta.
     
    .
  5. Dragoshica
     
    .

    User deleted


    Am si eu o probelma ! Mi-am instalat ETS2,si merge extrem de sacadat,de nici nu pot sa ma joc,de la poate fi ? Nu mai precizez configuratia pc-ului doar tin sa zic ca GTA IV merge blana,la fel FIFA,ultimele CALL OF DUTY...
     
    .
  6. Je Banditu'
     
    .

    User deleted


    are cineva sa imi dea si mie pe privat linku cu varianta 1.4.8? va rog frumos !
     
    .
  7. Claudiu™
     
    .

    User deleted


    De ce dupa ce extrag base.scs cu scs extractor..nu imi apare niciun folder in vehicle/trucks sau trailers..?
     
    .
  8. .Dci.
     
    .

    User deleted


    Salut. Imi poate spune cineva daca e mare diferenta intre exporturile pentru ets/gts si ets 2 ?
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    Member
    Posts
    1,606

    Status
    Offline
    Difera multe lucruri + ca iti trebuie licenta de zmod3(15 lei pe luna) daca nu sti sa fac cu zmod2
     
    .
  10. Mihaitza
     
    .

    User deleted


    Salut
    Am si eu o intrebare Puteti sa imi dati si mie cd-key de la ets2 ? ca am cautat o luna si tot nu dau de cel bun va rog
     
    .
  11. Mihaitza
     
    .

    User deleted


    am gasit cd-key nu mai imi trebuie daca aveti nevoie de el uitati 3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY :)
     
    .
  12. Robert`
     
    .

    User deleted


    Faza e ca pe Eu 1 nu te mai poti juca fara steam, mergea pe Eu 2 dar ala e momentan offline ca in curand nu ve-ti mai putea juca fara steam pe niciun server.
     
    .
  13. i^love^xp
     
    .

    User deleted


    Am si eu intrebare-nelamurire...Modurile pentru versiunea v1.9.22 merg si pe ce cele versiuni de 1.9.33 sau 1.9 simplu?
     
    .
  14. andras23
     
    .

    User deleted


    Salut....am nevoie de o cheie pd demo ma poti ajuta cumva

    Salut am nevoie de o keye pt versiunea 1.10.1.....ma poti ajuta
     
    .
  15. mihaieo
     
    .

    User deleted


    cumpara jocul si o sa ai ;)
     
    .
607 replies since 18/10/2012, 09:48   11921 views
  Share  
.