Discutii

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Stefanuts'
     
    .

    User deleted


    Discutii generale....update-uri si chestii de genul asta !
     
    .
  2. Aty:)
     
    .

    User deleted


    http://blog.scssoft.com/ ia priviti aici...mai lucreaza astia pe aici
     
    .
  3. AlexWolf
     
    .

    User deleted


    ce ziceti colegii......care ati incercat sa bagati un trailer,o piesa,un camion in ETS2?????nu ne punem mai multi pe treaba sa vedem cum se baga camioane in ETS2?straini pot si noi nu????cei asta.....
     
    .
  4. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    sincer, eu nu ma obosesc deoarce jocul ma multumeste maxim. acum cele bagate din ats , par niste panarame majoritatea sincer....bine poate unele modele chiar merita bagate....
     
    .
  5. ionut15
     
    .

    User deleted


    Dar Spania,Portugalia, nu au de gand sa apara?
     
    .
  6. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    QUOTE (ionut15 @ 29/10/2012, 19:00) 
    Dar Spania,Portugalia, nu au de gand sa apara?

    da tu pe mess n ai de gand sa apari? ca acuma ma iau si de tine
     
    .
  7. Mihaitarazvan
     
    .

    User deleted


    cum de reusiti sa jucati jocul?...nu va enerveaza faza cu key-ul?X(X(X...care a reusit sa scape de problema aia astept si eu un raspuns va rog...multumesc anticipat
     
    .
  8. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Mihaitarazvan @ 30/10/2012, 11:40) 
    cum de reusiti sa jucati jocul?...nu va enerveaza faza cu key-ul?X(X(X...care a reusit sa scape de problema aia astept si eu un raspuns va rog...multumesc anticipat

    deja am obosit, is prea sictirit sa ma mai iau si de tine. CIteste cateva randuri mai sus inainte sa intrebi acelasi lucru ca 100.000 mii de insi carora le am explicat deja cum sa scape de cd key problem. nu te obosi sa mi dai pm sau ceva ca nici nu mai am loc in lista de Ym, si vorbesc serios
     
    .
  9. Mihaitarazvan
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Danutz_69 @ 30/10/2012, 13:00) 
    QUOTE (Mihaitarazvan @ 30/10/2012, 11:40) 
    cum de reusiti sa jucati jocul?...nu va enerveaza faza cu key-ul?X(X(X...care a reusit sa scape de problema aia astept si eu un raspuns va rog...multumesc anticipat

    deja am obosit, is prea sictirit sa ma mai iau si de tine. CIteste cateva randuri mai sus inainte sa intrebi acelasi lucru ca 100.000 mii de insi carora le am explicat deja cum sa scape de cd key problem. nu te obosi sa mi dai pm sau ceva ca nici nu mai am loc in lista de Ym, si vorbesc serios

    Am incercat toate modurile posibile pana acu;)...am uitat sa precizez'
     
    .
  10. Andrei`
     
    .

    User deleted


    ba sa imi bag picioarele ca nu mai suport sa citesc astea..ce nu intelegi din faptul ca trebuie sa ai FIREWALL-ul de la windows oprit!!! ...
     
    .
  11. Mihaitarazvan
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Andrei` @ 30/10/2012, 14:43) 
    ba sa imi bag picioarele ca nu mai suport sa citesc astea..ce nu intelegi din faptul ca trebuie sa ai FIREWALL-ul de la windows oprit!!! ...

    multumesc de ajutorul acordat...dar daca nu intelegi...am incercat toate modurile;)...cu firewall,fara internet,n key-uri si lista contiuna...dar ma rog ma gandeam poate are careva vreun crack pe care nu l-am gasit eu
     
    .
  12. AlinMarius.
     
    .

    User deleted


    Am observat ca au un "BUG" la placile ATI RADEON 3000 series , sau cel putin la driver-ul nou ... Cand am jucat prima oara ETS2 [ varianta rusa ] nu am avut probleme cu pixelii pe la colturi adica sa se vada ca si cum ar fii facut din patrate volanul si bordul cu oglinzile la incheieturi . Cand am bagat varianta lor de EN si toate limbile , indiferent de LOW / HIGH / ULTRA tot la fel mi se vede :)))

     
    .
  13. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Mihaitarazvan @ 30/10/2012, 20:16) 
    QUOTE (Andrei` @ 30/10/2012, 14:43) 
    ba sa imi bag picioarele ca nu mai suport sa citesc astea..ce nu intelegi din faptul ca trebuie sa ai FIREWALL-ul de la windows oprit!!! ...

    multumesc de ajutorul acordat...dar daca nu intelegi...am incercat toate modurile;)...cu firewall,fara internet,n key-uri si lista contiuna...dar ma rog ma gandeam poate are careva vreun crack pe care nu l-am gasit eu

    ai incercat prost amice. iti ramane undeva in cookies, sau Dumnezeu stie unde in memoria lor ca nu ai cumparat jocul. mie imi merge perfect de mii de kilometri. numai pe masina cea mai proaspat cumparata am vreo 4 5 mii. fara incidente gen, sa ceara cd key sau ceva. Exista pe Filelist, un torrent cu jocul, da noi nu incurajam, bla bla, ia-l de acolo frumos, instaleaza o cope proaspata, sterge tot ce ai legat de ets 2, mai putin salvarea , ti-o pui tu "dupe" , bagi un cod de activare....de recomandat cel de acolo.Cand faci asta, de preferat scoate internetul, debifeaza news online, si cand te intreaba vrei sa fii la curent cu noile updateuri ale jocului, bifati in p mea NU. e chiar atat de greu? trebuie sa va desenez? ca o fac si pe asta
     
    .
  14. bogdanutzu`tau
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Andrei` @ 30/10/2012, 14:43) 
    ba sa imi bag picioarele ca nu mai suport sa citesc astea..ce nu intelegi din faptul ca trebuie sa ai FIREWALL-ul de la windows oprit!!! ...

    Oprit?
     
    .
  15. Andrei`
     
    .

    User deleted


    Adica sa ii dai disable :) ..
     
    .
72 replies since 26/10/2012, 19:43   1511 views
  Share  
.