Discutii

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Dan..
     
    .

    User deleted


    QUOTE (DanChristian @ 11/11/2012, 19:45) 
    Foarte bine. Multumesc de raspuns. Era atat de greu sa raspunzi frumos?

    Crede-ma ca mi-e sila sa citesc posturile tuturor oamenilor care nu se orienteaza in spatiu. Nu este singurul care intreaba chestia asta aici, dupa cum bine sti.

    Dar cand va sa urla Mitza. la voi sa nu mai postati intrebari de genul asta aici , iar voi in continuare intrebati "cum rezolv cu cd-key-ul ala? ,aoleu si vai de mine ce enervant e ca nu pot juca" , sa nu imi sara mustaru` ?
     
    .
  2. bog962
     
    .

    User deleted


    QUOTE
    Foarte bine. Multumesc de raspuns. Era atat de greu sa raspunzi frumos?

    Trebuie sa te obisnuiesti cu raspunsuri ca si acestea ei se cred atat de "deasupra tuturor" fiindca sunt moderatori...vorbesc de parca nu ar fi tot oameni....el s-a nascut invatat a stiut tot
     
    .
  3. Dan..
     
    .

    User deleted


    QUOTE (bog962 @ 11/11/2012, 21:45) 
    QUOTE
    Foarte bine. Multumesc de raspuns. Era atat de greu sa raspunzi frumos?

    Trebuie sa te obisnuiesti cu raspunsuri ca si acestea ei se cred atat de "deasupra tuturor" fiindca sunt moderatori...vorbesc de parca nu ar fi tot oameni....el s-a nascut invatat a stiut tot

    In primul rand nu sunt moderator. In al 2-lea rand,nu vorbesc cu toti asa. Si in al 3-lea rand, veziti de lungul nasului , pentru ca prin comportamentul asta , ne demonstrezi ca defapt tu te consideri deasupra tuturor si ii iei pe toti la misto:). Dovada e chiar la intrebari , cand l-ai facut porc pe Dan.
     
    .
  4. bog962
     
    .

    User deleted


    Nu iau pe nimeni la misto dar u si cu dan raspundeti prea "urat" la intreabari ati fi putut raspunde si voi mai frumos fiindca nimeni nu s-a nascut invatat....
     
    .
  5. Andrei`
     
    .

    User deleted


    pai vi se raspunde asa pentru ca nu aveti rabdare sa va uitati pe paginile anterioare sa vedeti..s-a mai pus intrebarea asta? ...sau oare s-a gasit rezolvare ...voi veniti direct si intrebati..ce ar fi sa intrebam toti 100 de useri care suntem activi aceeasi intrebare..ce ar fi ?
     
    .
  6. DanChristian
     
    .

    User deleted


    OK... vina mea. De la mine a inceput tot. Imi cer scuze fata de toti pe care i-am suparat.
     
    .
  7. Aty:)
     
    .

    User deleted


    uitati a aparut un hupdate :)) cu chestii noi,care il incercati sa ne spuneti si noua daca merge ce si cum !
    www.eurotrucksimulator2.com/update.php Linku unde puteti downloada

    aici este tot ce au facut ei "reparatii"

    Here is the short version of the change log:
    DAF - added as new licensed truck brand
    added command line parameter -nodx9ex which disables extended DX9 interfaces for compatibility with Xfire
    support for Unicode characters
    support for Korean, Vietnamese and Chinese
    enter your name in profile with non-ASCII characters
    better automatic save/load system
    fixes in registration plates for SK, NL, FR, I, S, BE, A
    recreated lamps illumination of all trucks, trailers and AI vehicles
    readjusted fatigue simulation
    new gearboxes for each truck
    adjusted steering
    over two hundred indvidual map fixes and prettyfications, fixed weather areas, added new lamps to prefabs
    several inaccessible roads removed from navigation system
    a bus added as AI vehicle in traffic
    improvements of AI handling on prefabs - speed, acceleration, and braking
    decreased Valiant dashboard brightness
    route advisor's "running line" corrected
    added extra tier to progress history - progress is shown up to level 150 now
    skill screen doesn't pop up on level up anymore if there are no skill points available
    rain probability slider added to Options
    truck braking intensity slider added to Options
    subtle improvements in HDR tonemapping

    EDIT !

    Eu am instalat patch u 1.1.3 dupa care am instalat asta ultimu ce v-am pus aici. S-a instalat e mult mai ok au facut treaba,eu aveam modu de GPS la magnum daca il bag acum imi dispare acu de la turometru.l-am scos,folosesc GPS de la joc.

    Edited by Aty:) - 15/11/2012, 00:04
     
    .
  8. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    mie nu mi merge updateul, zice ca nu gasest eurotruck sim 2, in computer.
     
    .
  9. Aty:)
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Danutz_69 @ 15/11/2012, 12:57) 
    mie nu mi merge updateul, zice ca nu gasest eurotruck sim 2, in computer.

    Ai rezolvat,ai instalat patch 1.1.3 dupaia 1.2.5 ca si mine dar mie imi zice ca versiunea demo a expirat nu stiu cum sa pot face sa numai apara aia...
     
    .
  10. -CLD- Vos
     
    .

    User deleted


    Cand bagati patchul 1.2.5 vi se activeaza automat ala de te intreaba daca vrei ca jocul sa fie upgradat la internet , nu mai stiu exact cum zice , si pentru aia eu am sters tot din my doc inafara de moduri si salvare , si cand intru ma intreaba iar daca vreu aia si dau dezactivare
    si merge bine dupa.
     
    .
  11. Aty:)
     
    .

    User deleted


    QUOTE (-CLD- Vos @ 15/11/2012, 17:41) 
    Cand bagati patchul 1.2.5 vi se activeaza automat ala de te intreaba daca vrei ca jocul sa fie upgradat la internet , nu mai stiu exact cum zice , si pentru aia eu am sters tot din my doc inafara de moduri si salvare , si cand intru ma intreaba iar daca vreu aia si dau dezactivare
    si merge bine dupa.

    deci ai sters history game.crash,game,live_strams,net,news,readme ?dar tu ai acolo debifat aia cu noutati ale jocului ?ai lasat doar configu folderu mod,screenshot,music si profile nu ?
     
    .
  12. -CLD- Vos
     
    .

    User deleted


    Tot ce am lasat a fost mod si profile , si config lam sters ca sa fiu sigur si dupa l-am setat eu din nou , si cand dai acolo dezactivare iti debifeaza el automat ala cu noutati online
     
    .
  13. asdftw
     
    .

    User deleted


    mi-as peleu in el de update ca acum nu mai deschide ETS2 de nici o culoare sta cateva secunde si imi da cu don.t responding
     
    .
  14. Danutz_69
     
    .

    User deleted


    QUOTE (asdftw @ 15/11/2012, 18:55) 
    mi-as peleu in el de update ca acum nu mai deschide ETS2 de nici o culoare sta cateva secunde si imi da cu don.t responding

    Crezi ca aici suntem pe camp? ban
     
    .
  15. Ioncu
     
    .

    User deleted


    mie imi da don't send de la patch... si aveam instalat si 1.1.3 inainte sa bag asta ultimu
     
    .
72 replies since 26/10/2012, 19:43   1511 views
  Share  
.