Discutii

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Dar poti sa il iei foarte frumos de la ei de pe site, nu inteleg de ce te complici cu filelist ;)
     
    .
  2. DanChristian
     
    .

    User deleted


    Acum l-am luat de la ei. Ma uit in paginile anterioare sa vad cum fac sa nu-mi ceara CD Key.
     
    .
  3.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    QUOTE (DanChristian @ 17/11/2012, 22:19) 
    Acum l-am luat de la ei. Ma uit in paginile anterioare sa vad cum fac sa nu-mi ceara CD Key.

    Uitate la postul meu de la topicul cu intrebari ca am specificat eu cum se face :)
     
    .
  4. Leeo.
     
    .

    User deleted


    Deci ultima versiune de la ETS2 e super tare...inafara ca au facut imbunatatiri la grafica dar imi si merge jocul...muult mai bine ! :)
     
    .
  5. Dan..
     
    .

    User deleted


    Ce parere aveti despre noile flare-uri ?:unsure:
     
    .
  6. Leeo.
     
    .

    User deleted


    Is mult mai realiste...
     
    .
  7. Chinezu`
     
    .

    User deleted


    Fratilor , nu stiu daca e tocmai ceva corect , dar am impresia ca unele moduri nu merg pe 1.2.5 si de aceea va da crash . Succes !
     
    .
  8. DanChristian
     
    .

    User deleted


    Voi de unde ati luat modul cu zapada?
     
    .
  9. WizZy.
     
    .

    User deleted


    Am si eu o intrebare, am facut consola merge, imi merge si camera 0, dar codurile (gen cheat money etc) nu au nici un efect :-? ce trebuie sa mai modific in config?
     
    .
  10. -CLD- Vos
     
    .

    User deleted


    QUOTE (WizZy. @ 30/11/2012, 10:39) 
    Am si eu o intrebare, am facut consola merge, imi merge si camera 0, dar codurile (gen cheat money etc) nu au nici un efect :-? ce trebuie sa mai modific in config?

    In jocu asta nu merg codurile pentru bani , doar daca folosesti programe speciale , dar asa ar fi urat sa joci cu milioane de euro fara sa faci nimic
     
    .
  11. copilul-nebun23
     
    .

    User deleted


    colegii am actualizat jocul cu versiunea 1.3.1. si imi cere cd key , imi punetzi spune si mie cd key-ul ?
     
    .
  12. PUSTIULICA
     
    .

    User deleted


    Ce smecher e cu update 1.4.3, la mercedes cel putin ca eu cu asta joc, apesi odata E se aprinde motorul electric si trebuie sa mai apesi odata sa apesi motorul propriuzis :D

    Iar daca mergi pe banda alba de pe marginea soselelor se aude cum vibreaza camionul, ca in realitate .
     
    .
  13. valy22
     
    .

    User deleted


    colegi cum fac sa modific si eu mertanu cifa din german sa il bag in est 2?
     
    .
72 replies since 26/10/2012, 19:43   1511 views
  Share  
.