Romania Truck Simulator

by MIRFI

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. MIRFI
     
    .

    User deleted


    Multumesc, tuturor!

    Andu, nu te infunda in pene si fii civilizat, cum ar trebui sa fii. Eu nu te'am vorbit niciodata de rau. Multumesc!

    Mai vedem de restul poate in vreo versiune viitoare.
     
    .
  2.  
    .
    Avatar

    Hi!

    Group
    Member
    Posts
    3,073
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    Felicitari Mirfi,pentru munca depusa la mapa..si asteptam update-uri in viitor..maybe un convert pentru ets2 ori something..
     
    .
  3. MIRFI
     
    .

    User deleted


    Multumesc, Dudutz!

    O conversie pe ETS 2 e putin probabila din testele pe care le'am facut cu fisierul .mbd. Am intrat in el la nivel de cod, dar nu pot sa'i dau de cap. E vorba de o versiune interna.
     
    .
  4. KenKaniff
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Andu @ 23/11/2012, 13:59) 
    QUOTE (KenKaniff @ 23/11/2012, 13:30) 
    Merci frumos pentru harta, abia astept sa ma joc! Dintre toti, macar tu ai decenta sa termini o harta daca tot incepi, nu ca altii gen ANDU ce se lauda si incep harta de o mie de ori si niciodata nu o termina dar mai si comenteaza de altii vezi Doamne ca harta lor e varza cand ala nu-i in stare sa duca una la capat!

    Bravo man!

    Si trebuie cumva sa o termin pentru voi ? Ba copile taci si joaca-te pe pocnita asta de harta facuta in cateva luni de zile cu modele standard . Bafta

    Singurul copil de pe forum esti tu, te mai trezesti sa plangi si tu si sa te vaiti din cand in cand , atunci cand vine cineva cu o harta ca vezi Doamne iti fura tie "GLORIA" ! Plangaciosule :) Mai comentezi ca e varza harta, dar de fapt pe tine te arde rau si se vede la cat esti de frustrat! Vezi ca maine ai ore, culca-te devreme si nu mai pierde timpul pe forum. ;)
     
    .
  5. Stefanuts'
     
    .

    User deleted


    In acest topic doar pareri despre harta va rog !! Cine face abateri are BAN !
     
    .
  6. MIRFI
     
    .

    User deleted


    Am scos primul fix la un bug enervant de pe ruta Oradea - Deva!

    www.facebook.com/RomaniaTruckSimulator
     
    .
  7.  
    .
    Avatar

    Hi!

    Group
    Member
    Posts
    3,073
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    Bravo Mirfi :)..multumim :D
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Felicitari Mirfi, nu am apucat sa ma joc pe aceasta harta si nici nu cred ca o voi face curand pentru ca am trecut pe ETS2 dar oricum meriti tot respectul pentru ca esti singurul care a terminat o harta cap-coada, felicitari inca odata si tine-o tot asa ;)
     
    .
  9. MIRFI
     
    .

    User deleted


    Va multumesc, colegii! Numai bine!
     
    .
  10. Mitza.
     
    .

    User deleted


    Macar ai habar de geografie si de drumuri ,nu ca alti care fac harti si nu respecta nici un amanunt ;)
     
    .
  11.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    Member
    Posts
    3,909
    Location
    Cl"U"j Napoca

    Status
    Offline
    Imi place harta! In sfarsit ma pot juca si eu prin Romania in toate orasele!
     
    .
  12. MIRFI
     
    .

    User deleted


    Va multumesc din nou si ma bucur ca ati observat ca am incercat sa respect cat de cat elementele geografie ale Romaniei!:)

    ========================================

    Bug FIX Pack 2

    www.facebook.com/RomaniaTruckSimulator

     
    .
  13.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    daca ai putea sa faci drum intre tg jiu si valcea ar fi perfect :wub: pentru ca eu cand merg la bucuresti fac trasul asa: tg jiu - valcea - pitesti - bucuresti, si chiar ar fi necesar aceast traseu, cel putin pentru mine care cred ca o sa ma bag la cateva curse pe harta :wub:
     
    .
  14. MIRFI
     
    .

    User deleted


    O sa vedem in vreo "etapa de extindere" a retelei de drumuri.. mai am cateva planuri in cap. Momentan inca ma uit daca se merita continuata treaba! Si nici timpul nu prea imi permite..

    Dar repet, mai vedem.

    ===============================================================

    ROMANIA Truck Simulator => Bug Fix Pack 3

    www.facebook.com/RomaniaTruckSimulator

    Edited by MIRFI - 30/11/2012, 14:19
     
    .
  15. andrey_volvo
     
    .

    User deleted


    bravo MIRFI baga-ma in lista : barna.madalin
     
    .
39 replies since 19/11/2012, 17:56   2324 views
  Share  
.