Informatii

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Andu
     
    .

    User deleted


    Superbe :D in curand o sa le vedeti si pe harta pe majoritatea , iar maine aduc poze noi cu centura Fagarasului.
     
    .
  2. ionut15
     
    .

    User deleted


    Andule sa nu uiti de Pitesti-ul nostru si Uzina Dacia Mioveni,ca e la 15 km de Pitesti,aici vin mii de tiruri zilnic sa incarce/descarce! :) Te pup :)):
     
    .
  3.  
    .
    Avatar

    Member

    Group
    Member
    Posts
    670
    Location
    RO

    Status
    Offline
    bravo ma geniule ... :)): , frumoase :P
     
    .
  4. Alexutzu98
     
    .

    User deleted


    asteptam pozele...
     
    .
  5. Chucky.
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Alexutzu98 @ 17/4/2013, 13:52) 
    asteptam pozele...

    Nu ai rabdare ? Nu e un copil de 10-14 ani care sta 20/24 la calculator sa faca ceva .O sa puna pozele cand poate.
     
    .
  6. Andu
     
    .

    User deleted


    Da din pacate am avut niste probleme cu forumurile de la forumfree.it si nu puteam accesa niciun forum si de aceea nu am postat nimic , in cateva minute o sa postez poze noi.
     
    .
  7. Andu
     
    .

    User deleted


    Din cauza unor indivizi am ales sa punem numele la forum si numele meu pe ele , poate sunt cam exagerate , dar asa stiu sigur ca numai sunt furate.
    Si in legatura cu acei indivizi cine nu stie o sa-i explic pe scurt : am aflat ca numai mie mi se intampla acest lucru dar si la toti creatorilor de harti era un user pe alt forum cu numele scania1 care punea pozele cu lucrarile noastre si spunea ca sunt facute de el.
    Inca un anunt : S-ar putea sa postez doar pe LKW informatii,update si etc asa deci anuntatii pe toti care puteti ca sa evitam aceste lucruri.

    P.S Ne-am gandit mai bine sa scriem asa pe poze : http://postimg.org/image/gvp95owdl/

    Edited by Andu - 21/4/2013, 12:07
     
    .
  8. timstrike68
     
    .

    User deleted


    Nici asa nu-i protejat dar merge! :D Asteptam cu nerabdare noutati si cu timpul poate si o gustarica(beta).Spor la treaba in continuare!!! :ok:
     
    .
  9. Mititga
     
    .

    User deleted


    Buna idee
     
    .
  10. Andu
     
    .

    User deleted


    Am sa fac un anunt saptamana asta sunt plecat asa ca poze cu updateuri o sa intarzie .
     
    .
  11. Harry Stam
     
    .

    User deleted


    Ai tot timpu din lume Andu :)
     
    .
  12. Creepa Wanted
     
    .

    User deleted


    mai bine tarziu decat nici odata :D
     
    .
  13. alwin™
     
    .

    User deleted


    am o intrebare.. va rulaa pe toate versiunile?
     
    .
  14. Chucky.
     
    .

    User deleted


    Nu doar pe 1.3.1
     
    .
  15. Andu
     
    .

    User deleted


    Am sa fac un anunt foarte bun : Google Maps a facut update la Street View aproximativ 90% din drumurile Romaniei sunt acum vizibile asa ca mie imi da un plus pentru harta ca va iesi in totalitate reala .
    Va multumesc
     
    .
106 replies since 13/4/2013, 21:00   4231 views
  Share  
.