Video

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Alex.N
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (Stefan. @ 22/1/2014, 21:21) 
    Jucati-va pe mapa maestrului elyxir , cand lucra Andu la mapa ziceati ca nu are rost sa mai lucreze ca nu o sa iasa la download niciodata si acum o cautati :)): , sunteti numarul 1 .

    Chiar nu dati un raspuns , doar pentru ca sunt pe Tr******* ma luati la misto ? eu va vorbesc frumos si voi ne luati la misto , bravo tie Stefane.
     
    .
  2. Stefan.
     
    .

    User deleted


    Nu te iau la MISTO , este purul adevar !
     
    .
  3. Alex.N
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (Stefan. @ 22/1/2014, 22:38) 
    Nu te iau la MISTO , este purul adevar !

    Aha ok , am inteles , mereu spui adevaru , am venit eu cumva la tine sau la altcineva si v-am spus ca mapa lui ANDU e de **** ? nu , si nici nu am facut publicitate la mapa lui elyxir , eu doar am intrebat , dar tu sari la mine.. spunemi cu ce am gresit si iti voi raspunde ...
     
    .
  4. Stefan.
     
    .

    User deleted


    Hai gata cu off-ul , si exemplu era in general nu am zis doar de tine . Mai vrei ceva pm.
     
    .
  5. E.Sirbu
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (Stefan. @ 22/1/2014, 21:21) 
    Jucati-va pe mapa maestrului elyxir , cand lucra Andu la mapa ziceati ca nu are rost sa mai lucreze ca nu o sa iasa la download niciodata si acum o cautati :)): , sunteti numarul 1 .

    Au doar impresia ca sunt numarul 1 dar sincer sunt doar niste pupincuristi. Facuse elyxir o semnatura, asta ca sa fie divers de ceilalti care dupa el erau pupincuristi, dar la urma sa demonstrat ca cei care aveau acea semnatura erau adevaratii pupincuristi :D

    Harta ar fi foarte frumos sa nu o puna la download cand o terminao ci sa o tina pentru el si persoanele de incredere.
     
    .
  6.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Sa fim seriosi, harta asta nu va fi gata niciodata, iar cand o sa apara ETS 3 sau alt joc de la scs software, Andu se va apuca de o alta harta, va face un drum detaliat ca sa ia ochii la lume apoi va baga un motiv gen ca are si o viata reala, nu numai una virtuala. Pe GTS tot asa a facut, l-a criticat pe mirfi pentru harta lui si a spus ca el va face una super mega ultra reala, unde este? Lumea inca foloseste harta lui Mirfi care asa cum a fost, buna rea, a fost acolo. Exact asa se intampla si cu harta asta, asta e purul adevar, nu mai duceti lumea in eroare. Andule sti ca imi esti prieten si nu am nimic cu tine, dar nu mai spune la lume ca va fi gata harta pentru ca stim amandoi ca nu va fi, cel putin nu cum vreI tu sa o faci.
     
    .
  7. Aty:)
     
    .

    User deleted


    copilasi nebuni si crezatori :))ai dreptate myhay ideea e ca nu s-au invatat pana acum dar ei asteapta :))
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    Member
    Posts
    1,606

    Status
    Offline
    @ mihai si aty voi ce ati alege Viitoru tau sau o harta pe ets2 ?
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Nu ai inteles nimic Alexander^. Ideea e ca harta nu va fi gata, pe mine ma doare fix in p*la pentru ca oricum nu ma joc ets2, dar ma deranjeaza cand vin din astia ca tine si ia apararea iar el va minte ca va face harta asta. Nu conteaza cand, peste 10 ani poate, dar va spune ca va fi gata.
     
    .
  10.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    Member
    Posts
    1,606

    Status
    Offline
    Pai stai asa el e singur nu are echipa gen cum au fost cei care au facut PLM map unu se ocupa de definiti unu de modele unu de prefaburi etc etc el face singur astea doar ca l-a ajutat si birsu
     
    .
  11.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Asa, bun, nu are echipa, se opreste din lucru si la revedere, anunta ca renunta si gata. Dar de ce da sperante?
     
    .
40 replies since 24/6/2013, 15:25   1520 views
  Share  
.