Fifa 14

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. fasching07
     
    .

    User deleted


    tocmai, maicata unde munceste, au luat 5 laptopuri au facut site de videochat pe italia si au 5 femei care muncesc.

    cauta femei de la tara, maicata cum crezi ca si-a gasit de munca?





    zi-o p-aia grea acum.
     
    .
  2.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Chiar ultimul post.. Spre deosebire de ma-ta care sta cu pizda in sus acasa, chiar tu ai spus asta ...
    - Ma defapt despre meseria mamei chiar nu-ti permit sa vorbesti.. cand ma-ta facea liceul mama termina facultatea si era profesor, asa ca te rog eu taci .
    NB !
     
    .
  3. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:29) 
    Ma tzuony adevarat deja m-ai plictisit , lasa-l pe scorpion singur ca o sa vorbesc mai lejer cu el se descurca, am inteles ai venit aici Bobita ti-a dat boabe sa il ajuti da gata HO ca m-ai plictisit nu ai haz.

    1. Invata ma, proasta familiei, sa citesti si sa scrii nickname-uri corect. Sau scoate ochii aia, ca si asa nu iti sunt trebuitori.
    2. Incerci sa te simti si tu superior aici huh? :)) Probabil esti tinta unor batausi pe la liceu pe acolo si incerci in lumea virtuala sa te dai mare cacat cu prune.
    3. Incepi sa te ataci, sunt pe drumul cel bun :))
     
    .
  4. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 00:33) 
    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:29) 
    Ma tzuony adevarat deja m-ai plictisit , lasa-l pe scorpion singur ca o sa vorbesc mai lejer cu el se descurca, am inteles ai venit aici Bobita ti-a dat boabe sa il ajuti da gata HO ca m-ai plictisit nu ai haz.

    1. Invata ma, proasta familiei, sa citesti si sa scrii nickname-uri corect. Sau scoate ochii aia, ca si asa nu iti sunt trebuitori.
    2. Incerci sa te simti si tu superior aici huh? :)) Probabil esti tinta unor batausi pe la liceu pe acolo si incerci in lumea virtuala sa te dai mare cacat cu prune.
    3. Incepi sa te ataci, sunt pe drumul cel bun :))

    Asta era ma frate ma cauta clanu rin clanu sportivilor toti ma cauta la liceu deja numai merg ca e nasoala treaba mereu ma bat toti :(( Stau pe strada n-am 1 leu in buzunar e greu.. :(((( Doar pe net ma dau cacat cu prune cum spui tu ASA E vreau sa seman pe tine
    Hai ca deja m-ai plictisit tare lasa-ma odata ca nu ai haz te-a chemat scorpion sa il ajuti aici sa numai rad de el da degeaba nu ai nici un haz crede-ma!!!!



    QUOTE (scorp10n . @ 27/9/2013, 00:32) 
    - Ma defapt despre meseria mamei chiar nu-ti permit sa vorbesti.. cand ma-ta facea liceul mama termina facultatea si era profesor, asa ca te rog eu taci .

    TI-AI DAT MAXIM SINGUR CU ASTA

    Asa batrana e maicata ma ? =)) Cand era mama la liceu ea deja termina facultatea si era profesoara? S-ar putea sa fie nascuta in aceeasi generatie cu strabunicata maicata asta e nr 1 dupa 1000000.

    Edited by fasching07 - 27/9/2013, 00:40
     
    .
  5. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:35) 
    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 00:33) 
    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:29) 
    Ma tzuony adevarat deja m-ai plictisit , lasa-l pe scorpion singur ca o sa vorbesc mai lejer cu el se descurca, am inteles ai venit aici Bobita ti-a dat boabe sa il ajuti da gata HO ca m-ai plictisit nu ai haz.

    1. Invata ma, proasta familiei, sa citesti si sa scrii nickname-uri corect. Sau scoate ochii aia, ca si asa nu iti sunt trebuitori.
    2. Incerci sa te simti si tu superior aici huh? :)) Probabil esti tinta unor batausi pe la liceu pe acolo si incerci in lumea virtuala sa te dai mare cacat cu prune.
    3. Incepi sa te ataci, sunt pe drumul cel bun :))

    Asta era ma frate ma cauta clanu rin clanu sportivilor toti ma cauta. Stau pe strada n-am 1 leu in buzunar e greu..
    Hai ca deja m-ai plictisit tare lasa-ma odata ca nu ai haz te-a chemat scorpion sa il ajuti aici sa numai rad de el da degeaba nu ai nici un haz crede-ma!!!!



    QUOTE (scorp10n . @ 27/9/2013, 00:32) 
    - Ma defapt despre meseria mamei chiar nu-ti permit sa vorbesti.. cand ma-ta facea liceul mama termina facultatea si era profesor, asa ca te rog eu taci .

    TI-AI DAT MAXIM SINGUR CU ASTA

    Asa batrana e maicata ma ? =)) Cand era mama la liceu ea deja termina facultatea si era profesoara? S-ar putea sa fie nascuta in aceeasi generatie cu strabunicata maicata asta e nr 1 dupa 1000000.

    Ti-am spus ca nu stii sa faci diferenta intre "nu mai" si "numai". Dobitocule.

    De fapt ideea era ca mama lui a terminat liceul si facultatea fara nici o problema. Pe cand ma-ta a repetat vreo 3-4 clase si a dat si BAC-ul de 5 ori. De aici vine diferenta.
     
    .
  6. fasching07
     
    .

    User deleted


    A repetat 5 ce mai, te chinui la 3 - 4 ? 5 a repetat ma :(( Da ce dreacu nici nu a ajuns la liceu mama are 4 clase.
    Si eu la fel nu fac diferenta intre nu mai si numai auzi si eu sunt la fel.


    Glumele astea le aveam eu prin 2009 la 12 ani. Esti si plictisitor si lipsit de haz..
    Deja m-ai plictisit rau, lasa-ma sa vorbesc cu scorpion am inteles te-a chemat sa faci si tu misto sanki aici da degeaba nu ma faci sa reactionez deloc..







    Hai scorpioane mai zi, m-ai lasat aici cu Bobita asta al tau? Invata-l si pe el ceva nou macar sa am de ce rade nu vezi ce glume are momentan.. Ma face sa-l jelesc de mila.
     
    .
  7. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:42) 
    A repetat 5 ce mai, te chinui la 3 - 4 ? 5 a repetat ma :(( Da ce dreacu nici nu a ajuns la liceu mama are 4 clase.
    Si eu la fel nu fac diferenta intre nu mai si numai auzi si eu sunt la fel.

    Glumele astea le am eu acum la 12 ani. Esti si plictisitor si lipsit de haz..
    Deja m-ai plictisit rau, lasa-ma sa vorbesc cu scorpion am inteles te-a chemat sa faci si tu misto sanki aici da degeaba nu ma faci sa reactionez deloc..

    Hai scorpioane mai zi, m-ai lasat aici cu Bobita asta al tau? Invata-l si pe el ceva nou macar sa am de ce rade nu vezi ce glume are momentan.. Ma face sa-l jelesc de mila.

    Prost din mama in fiu, mai pe scurt. :)
    Vad ca incerci grav sa scapi de mine. Asa tare te atac? :)) Eu vad reactie de la tine...
    Si mereu vin cu ceva nou sa te fac de cacat, si sa te jignesc. Nu este nevoie sa ma invete el ceva nou.

    P.S: Din pacate pentru tine nu sunt glume, sunt tristul adevar al unui copil abuzat sexual de mic si pus la munca grea + lipsa de cultura.
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Aia ar fi fost o posibilitate tzunoy, probabil cea mai plauzibila..a 2-a ar fi ca eu sunt al doilea copil... dar na, n-ai cu cine.. cu soricari d'astia mandri ca au si ei buletin de cateva luni ?

    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 00:48) 
    P.S: Din pacate pentru tine nu sunt glume, sunt tristul adevar al unui copil abuzat sexual de mic si pus la munca grea + lipsa de cultura.
     
    .
  9. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 00:48) 
    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:42) 
    A repetat 5 ce mai, te chinui la 3 - 4 ? 5 a repetat ma :(( Da ce dreacu nici nu a ajuns la liceu mama are 4 clase.
    Si eu la fel nu fac diferenta intre nu mai si numai auzi si eu sunt la fel.

    Glumele astea le am eu acum la 12 ani. Esti si plictisitor si lipsit de haz..
    Deja m-ai plictisit rau, lasa-ma sa vorbesc cu scorpion am inteles te-a chemat sa faci si tu misto sanki aici da degeaba nu ma faci sa reactionez deloc..

    Hai scorpioane mai zi, m-ai lasat aici cu Bobita asta al tau? Invata-l si pe el ceva nou macar sa am de ce rade nu vezi ce glume are momentan.. Ma face sa-l jelesc de mila.

    Prost din mama in fiu, mai pe scurt. :)
    Vad ca incerci grav sa scapi de mine. Asa tare te atac? :)) Eu vad reactie de la tine...
    Si mereu vin cu ceva nou sa te fac de cacat, si sa te jignesc. Nu este nevoie sa ma invete el ceva nou.

    P.S: Din pacate pentru tine nu sunt glume, sunt tristul adevar al unui copil abuzat sexual de mic si pus la munca grea + lipsa de cultura.

    Da asa esti prost din mama in fiu.
    Si nu incerc sa scap de tine, doar iti spun ca ma plictisesti sa numai insisti atat, esti penibil nu vezi ce glume ai? Ca a repetat mama clasa de 3 4 ori auzi gluma..
    Ma jignesti da rau de tot nu vezi ca si eu te jignesc inapoi =)).

    P.S: Intradevar nu sunt glume, "SUNT TRISTUL ADEVAR" (cum spui tu in gramatica de cioban) al unui copil abuzat sexual de mic de mamica ta si pus la munca grea seara de seara + lipsit de cultura, ca eu vorbesc cu SUNT TRISTUL ADEVAR nu tu ..
     
    .
  10. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:52) 
    Da asa esti prost din mama in fiu.
    Si nu incerc sa scap de tine, doar iti spun ca ma plictisesti sa numai insisti atat, esti penibil nu vezi ce glume ai? Ca a repetat mama clasa de 3 4 ori auzi gluma..
    Ma jignesti da rau de tot nu vezi ca si eu te jignesc inapoi =)).

    P.S: Intradevar nu sunt glume, "SUNT TRISTUL ADEVAR" (cum spui tu in gramatica de cioban) al unui copil abuzat sexual de mic de mamica ta si pus la munca grea seara de seara + lipsit de cultura, ca eu vorbesc cu SUNT TRISTUL ADEVAR nu tu ..

    Clasicul "cine zice, ala e!" =)) Off, nu mai bine te duci tu in Olanda? Scapa tara de un retardat, si faci si mai multi bani acolo. Am auzit ca olandezii platesc bine pentru un mumu.

    Explicatie pentru tampiti: Vorbele acelea nu sunt nimic decat tristul adevar [...]

    Poate intelegi si tu, pentru ca la un nivel mai jos de atat nu am cum sa explic. Daca nu ai fost la scoala, pierderea ta..
     
    .
  11. fasching07
     
    .

    User deleted


    Da ma cine zice ala e ai vazut. Asa ziceam si eu la 12 ani cand ma certam cu altii ca nu se duc la scoala si plangeam.

    Ma esti penibil, deci cu glumele astea, auzi sa ma duc in olanda ca platesc bine pentru mumu auzi gluma haz 0 2013. Doamne ia-l.
     
    .
  12. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 00:58) 
    Da ma cine zice ala e ai vazut. Asa ziceam si eu la 12 ani cand ma certam cu altii ca nu se duc la scoala si plangeam.

    Ma esti penibil, deci cu glumele astea, auzi sa ma duc in olanda ca platesc bine pentru mumu auzi gluma haz 0 2013. Doamne ia-l.

    Fix IOBAGG esti =))))))) Pacat ca el se preface asa, tu doar esti prost.
     
    .
  13. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 01:00) 
    Fix IOBAGG esti =))))))) Pacat ca el se preface asa, tu doar esti prost.

    Cati ani ai de ai glumele asa plictisitoare?

    Cu scorpion imi placea ca ma facea sa rad ca mintea cum minteam eu in 2009 cand am descoperit forumfree ca am 16 ani sa ma ia la firme si nu ma credea nimeni, asa si el minte si pana la urma isi raspunde singur la minciuni numai zic eu ceva.. Tu nimic, clasicul ungur esti.
     
    .
  14. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 01:03) 
    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 01:00) 
    Fix IOBAGG esti =))))))) Pacat ca el se preface asa, tu doar esti prost.

    Cati ani ai de ai glumele asa plictisitoare?

    Cu scorpion imi placea ca ma facea sa rad ca mintea cum minteam eu in 2009 cand am descoperit forumfree ca nu mai sunt virgin si am 16 ani sa ma ia la firme.. Tu nimic, clasicul ungur esti.

    Adevarat. Sunt ungur la periferia Moldovei cu Muntenia :)))) (sper sa stii macar regiunile Romaniei, ca nu te trimit in tari straine... deocamdata)
    El te facea sa razi, eu te distrug psihologic, cacatul societatii.
     
    .
  15. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 01:11) 
    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 01:03) 
    Cati ani ai de ai glumele asa plictisitoare?

    Cu scorpion imi placea ca ma facea sa rad ca mintea cum minteam eu in 2009 cand am descoperit forumfree ca nu mai sunt virgin si am 16 ani sa ma ia la firme.. Tu nimic, clasicul ungur esti.

    Adevarat. Sunt ungur la periferia Moldovei cu Muntenia :)))) (sper sa stii macar regiunile Romaniei, ca nu te trimit in tari straine... deocamdata)
    El te facea sa razi, eu te distrug psihologic, cacatul societatii.

    =))))))
    M-ai distrus rau de tot.. Aproape ca mor.




    de plictiseala
    Intelege ca daca era sa ma distrugi cum crezi tu ca te vezi chuck norris, te injuram.. da dupa cum vezi nu e asa.
     
    .
59 replies since 12/9/2013, 16:41   702 views
  Share  
.