Fifa 14

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    QUOTE (fasching07 @ 27/9/2013, 01:13) 
    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 01:11) 
    Adevarat. Sunt ungur la periferia Moldovei cu Muntenia :)))) (sper sa stii macar regiunile Romaniei, ca nu te trimit in tari straine... deocamdata)
    El te facea sa razi, eu te distrug psihologic, cacatul societatii.

    =))))))
    M-ai distrus rau de tot.. Aproape ca mor. de plictiseala

    Grabeste-te te rog.
     
    .
  2. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Tzunoy™ @ 27/9/2013, 00:22) 
    Daca pui botu' asa usor la toate rahaturile, presupun ca asta e modalitatea ta de a face bani, si asa ti-ai luat volanul ala ASA DE SMECHER. Camera probabil ai imprumutat-o (probabil prin aceeasi metoda de "a pune botu' ") sa ii faci poza ca deh... de unde atatia bani?

    Mai citeste odata asta, cred ca si tie ti se face somn la asa glume.
    Intelege ca daca era sa ma distrugi cum crezi tu ca te vezi chuck norris, te injuram.. da dupa cum vezi nu e asa.
     
    .
  3. d3nTz1k
     
    .

    User deleted


    Atata cearta pe aici din cauza lui fasching07 si nu i se da nici macar warn???
     
    .
  4.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    QUOTE (d3nTz1k @ 13/10/2013, 20:07) 
    Atata cearta pe aici din cauza lui fasching07 si nu i se da nici macar warn???

    - Obisnuieste-te cu prietenismele pe aici .. asa se intampla .
     
    .
  5. Al3x~volvo~
     
    .

    User deleted


    Ba ia mai termina in p**a mea ca deja ma enervezi cine te crezi sa tot comentezi tu atata ?
     
    .
  6.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Daca vorbeai cu mine imi pare rau sa aud asta, te stiam baiat bun ... arunca o privire in spate si vezi cine a inceput cu mistourile si injuraturile , smart ass !
     
    .
  7. Al3x~volvo~
     
    .

    User deleted


    Nu tu scorp10n , Fasching vad ca si`s sters postu
     
    .
  8. Addicted.
     
    .

    User deleted


    fasching de ceeeeee de ce ai facut prostia sa te nasti ?
     
    .
  9. fasching07
     
    .

    User deleted


    alex nu stiu ce te-ai bagat si tu in seama..

    addicted ti-ai schimbat numele crezi ca nu stie lumea cine esti ? auzi ce imi zice el mie si el lucreaza la carat cartofi in piata








    scorpioane ti-am dat prea multa atentie sunt sefu tau la orice ora hai pa ca salut nu meriti

    hai cateii mei mai ziceti ceva
     
    .
  10. Al3x~volvo~
     
    .

    User deleted


    Ba tu dute cu dumele tale acolo in Bucuresti , glume de mitici . De cand ti`ai luat grade de la second hand vad ca esti tare smecher.Taci din gura ca nimeni nu iti are treaba dar am vazut ca tot tu ai inceput
     
    .
  11. fasching07
     
    .

    User deleted


    nu sunt smecher :(

    hai tu poti sa vorbesti nu te consider catel ca imi esti simpatic astialalti 2 sunt fanii mei
    - scorpioane
    - taci odata
    - nu meriti atentie
    - credeam ca te-am dresat da ti-ai facut cont fals si iari incepi?





    QUOTE (scorp10n . @ 15/10/2013, 20:34) 
    - Serios ratatule? Asta crezi ca fac eu? Nu am ce sa fac decat sa creez conturi noi? Crezi ca-mi este rusine sa-mi bag p**a in tine? Nu-mi este.. Imi bag p**a in tine ! Vezi?
    - Nu te simti putin marginalizat si prost cand toata lumea are ceva cu tine? Nu-ti da de gandit deloc? Dar stai ca n-ai cu ce sa gandesti si naa...

    - si tu ai p**a ma nebunule daca-ti arat degetu mic de la picior se sperie galma ta
    - ma simt rau ca ultimii catei de pe forum au ceva cu mine ma oftic tare rau =))

    Edited by fasching07 - 15/10/2013, 20:42
     
    .
  12.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Serios ratatule? Asta crezi ca fac eu? Nu am ce sa fac decat sa creez conturi noi? Crezi ca-mi este rusine sa-mi bag p**a in tine? Nu-mi este.. Imi bag p**a in tine ! Vezi?
    - Nu te simti putin marginalizat si prost cand toata lumea are ceva cu tine? Nu-ti da de gandit deloc? Dar stai ca n-ai cu ce sa gandesti si naa...
     
    .
  13. Al3x~volvo~
     
    .

    User deleted


    Lasal scorp10n in lumea lui nu vezi ca ii prea redus saracu , cand era mic nu`l baga nimeni in seama si nah trebuie sa se faca si el remarcat cumva
     
    .
  14.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    4 Pagini si toate cu scandal! daca unu ma scoate vre-un cuvant Ban! O sa vorbec cu Robert sa se imparta warnuri!
     
    .
  15. MisuMisu
     
    .

    User deleted


    il am si e genial !!
     
    .
59 replies since 12/9/2013, 16:41   702 views
  Share  
.