BMW e39

diesel

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. snoopyz
     
    .

    User deleted


    :lol:
    1zge9e
    254imd
    3zef71
    4isfbl
    590fse
     
    .
  2. D.Chris
     
    .

    User deleted


    Asta e crima si pedeapsa,de unde din Belgia l-ai cumparat ? :o :x:
     
    .
  3. snoopyz
     
    .

    User deleted


    de pe autoscout ... da eu il am de aproape 2 ani :D eu stau in belgia de aia e imatriculat in belgia :P
     
    .
  4. Aty:)
     
    .

    User deleted


    vedeti asta tigaie copii.Felicitari man sa ai grija de ea in continuare !
     
    .
  5.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    LUX! :B):
     
    .
  6. snoopyz
     
    .

    User deleted


    merci baieti in vara asta o sa fie de vanzare pentru ca urmeaza un serie 5 F10 ...asta si-a facut datoria :P
     
    .
  7.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Ce motor ziceai ca are? :)):
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    Member

    Group
    Member
    Posts
    670
    Location
    RO

    Status
    Offline
    2.5 cred ca are...
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    DEVIL TRANS ROMANIA

    Group
    Member
    Posts
    8,083
    Location
    Maramures

    Status
    Offline
    3.0/4.0 D (diesel oricum) ceasurile de bord sunt de diesle. (6000rpm - diesel) (7000 - benzin)
     
    .
  10. snoopyz
     
    .

    User deleted


    e 520 d cu turbo de x5 ...in cartea masinii are 136 de cai dar acu are undeva pe la 150-160 nu stiu sig ca n-am urcato pe tester ...in orice ca un 525 din acelasi an de 163 de cai abia reuseste sa se tina de mine :D dar eu o so dau in vara ca deja e prea batrana pt mine am peste 15 drumuri de romania belgia cu ea fara nici cea mai mica problema ...craciunu asta a primit bucse noi in totalitate suspensii si frane .... si acu un an cred kit de ambreaj nou ...ce sa zic uzabilele in general is noi toate
     
    .
  11.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    OFF:Scotty 73, diesel stiam si eu ca e pentru ca topicul se numeste asa: BMW e39, diesel, deci nu trebuie sa te uiti la turometru ca sa iti dai seama :)): pe mine ma interesa doar capacitatea cilindrica :D

    ON: La ce pret o dai domnule? :dada:
     
    .
  12. snoopyz
     
    .

    User deleted


    avand in vedere km pe care ii aree pretul o sa fie de 3000 dar bineinteles ca o sa mai las acuma depinde si de cine o cumparaa ... sincer eu nu as vinde-o ca e o masina de suflet pt mine dar eu nu o sa mai am timp sa o ingrijesc daca o sa imi iau alta asa ca daca o dau ..o dau doar cuiva care e pasionat de marca bmw si are bani sa o intretina ...
     
    .
  13.  
    .
    Avatar

    https://lkw.forumfree.it/

    Group
    Global Moderator
    Posts
    4,633
    Location
    Targu Carbunesti

    Status
    Offline
    Ce vrei sa spui? Ca daca am VW nu pot sa iau BMW? :)): cati km are masinuta? :D
     
    .
  14.  
    .
    Avatar

    Member

    Group
    Member
    Posts
    670
    Location
    RO

    Status
    Offline
    daca e 525 are motor de 2.5 ca am avut si eu unu ca asta numai ca era gri
     
    .
  15. snoopyz
     
    .

    User deleted


    kebap scrie mai sus ca e 520 d ... si myhay daa daca ai bani sa, intretiiii doar un wv atunci ssigur nu ai bani sa intretii un bmw mai alesc seria 5-7 :))) daca esti dispus sa dai pe intretinere cam de 3 ori cat dai tu la wv atunci da i-ati :))......in plus masina asta are doar piese comandate la reprezentanta bmw ...nu de la alte magazine care aduc piese de prin turcia polonia sau mai stiu eu unde ...schimbu de ulei si filtre la asta inreprezentanta costa 400 de euro .....discuri plus placute 735..... bine ai putea scoate la jumate de pret asta cu piese facute prin alte parti dar si asa pt un salariu de romania ma gandesc ca ar fi mult , acuma depinde si de ce bani ai tu ....( pt mine bmw-u e imbatabil desi e scump face toti banii )
    :iepure:
    976803_44859913856438zfj0a

    Edited by snoopyz - 13/5/2014, 20:42
     
    .
14 replies since 11/5/2014, 15:24   252 views
  Share  
.