Cafenea

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Aici puteti discuta orice in limita regulamentului,
    Despre un convoy, o intalnire, niste poze etc
     
    .
  2. Bogdan.
     
    .

    User deleted


    Este o aplicatie, merge si de pe telefon si de pe calculator, ca un fel de statie. Apesi si vorbesti. Se numeste " Zello Walkie Talkie " .
    Daca vreti fac un grup pe aplicatie, si cand ne conectam pe server intram si pe "statie" . Ne gasim mai usor asa .. Am doar nevoie de una, doua confirmari sa nu il fac degeaba :D .
     
    .
  3. fasching07.
     
    .

    User deleted


    Avem skype, pentru ce sa mai luam si aia. Mai bine ne lasam id-urile de skype aici (cei care vor) si mai facem convo'aie" cand ne mai vedem.
     
    .
  4. Bogdan.
     
    .

    User deleted


    E mai fain asa. Nu vorbim unul peste altul .. Eu unul cum il am pe telefon , imi este ok .. Daca doriti, e doar o propunere :) .
     
    .
  5. fasching07.
     
    .

    User deleted


    Nu suntem 100 sa vorbim unul peste altul, iti garantez eu ca nu o sa fim mai multi de 15 in cel mai BUN caz, mai mult de 15 nu ne strangem.
     
    .
  6. Bogdan.
     
    .

    User deleted


    Ramane la aprecierea voastra. Eu skype-ul nu prea il mai folosesc.. Doar de pe telefon ce mai intru.
     
    .
  7. ivan_volvo
     
    .

    User deleted


    care ma ajuta si pe mine sa descarc multiplayer-ul ?
     
    .
  8. fasching07.
     
    .

    User deleted


    alpha.ets2mp.com - dai pe butonu verde sign in trough steam si dupa iti apare pagina de download, dar degeaba incerci daca nu ai jocu cumparat pe steam
     
    .
  9. ivan_volvo
     
    .

    User deleted


    Eu l-am cumparat dintr-un magazin de jocuri din italia...deci trebuie cumparat de pe steam.
     
    .
  10. Pop Sergiu
     
    .

    User deleted


    nu trebuie neaparat cumparat de pe steam..conteaza sa il ai cumparat..si iti faci cont pe steam si dupa aia tre sa iti apara jos in stanga pe steam add a game..dai acolo si dupa aia iti cere un cod care ar trebui sa il ai pe cd-ul cumparat..
     
    .
  11. fasching07.
     
    .

    User deleted


    Vedeti ca este si server teamspeak : 162.216.172.100
    Canalul de Romania este printre ultimele
     
    .
  12. ivan_volvo
     
    .

    User deleted


    CITAZIONE (Pop Sergiu @ 5/5/2014, 19:45) 
    nu trebuie neaparat cumparat de pe steam..conteaza sa il ai cumparat..si iti faci cont pe steam si dupa aia tre sa iti apara jos in stanga pe steam add a game..dai acolo si dupa aia iti cere un cod care ar trebui sa il ai pe cd-ul cumparat..

    sergiu97 esti un geniu :))) multumesc muuuuuuuuuuuuuuuuuuult
     
    .
  13. Pop Sergiu
     
    .

    User deleted


    cu placere...:))..apropo sunt singurul care am din nou problema camionului roz?..oare daca imi pun un skin de la paint job o sa mai apara? :-?
     
    .
  14. fasching07.
     
    .

    User deleted


    Camionu se face roz doar atunci cand nu e cumparat jocu =))))))
     
    .
  15. Pop Sergiu
     
    .

    User deleted


    mda :))
     
    .
29 replies since 4/5/2014, 08:45   592 views
  Share  
.