Vrei firma la noi pe forum ?

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. S.Alexandru
     
    .

    User deleted


    NU
    Nu mai veniti cu firme multiplayer ca nu isi are rostu, care e faza? Ca ai doar un skin la care nici ala nu toti nimeresc aceeasi culoare si daor pui niste poze, atata tot !
     
    .
  2.  
    .
    Avatar

    Legend

    Group
    Member
    Posts
    8,690
    Location
    Romania

    Status
    Offline
    Numele Firmei : Nothegger
    Cine va fi responsabil la firma : Eu si Addict
    Cate masini aveti in flota pentru inceput (daca se poate si 2-3 poze)
    Flota pentru ETS2(deocamdata):
    15076317802_b697b41d83_c

    14890079568_c49fd43808_c

    14890034880_ebfbeb7950_c

    14889981019_dc8ab6a316_c

    Logo-ul:
    nothegger
     
    .
  3.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    DAp
     
    .
  4. S.Alexandru
     
    .

    User deleted


    SIGUR CA DAAAA
     
    .
  5. Arrows750
     
    .

    User deleted


    Numele Firmei : Den & Edy Trans
    Cine va fi responsabil la firma : Eu
    Cate masini aveti in flota pentru inceput (daca se poate si 2-3 poze) : Compania in realitate are in dotare doar camioane MAN : TGA XL , TGA XXL si mai nou de cateva luni si TGX .
    Flota pentru ETS2 1.12. :

    8AE4Tbn
    lVbKxXg
    MXE7jqB
    KUmH4R8
    QzFJ7S8
    EG3rA8j
    fhmqOsf




    P.S.

    Aceasta firma de transport are in dotare doar remorci pentru cereale dar in joc nu sunt momentan disponibile remorcile pentru cereale .

    Soferii vor fi obligati sa completeze fisa de parcurs . Acestia vor fi platiti la km + diurna . In plus , acestia pot obtine un profit in functie de cata economie vor face la motorina . Salariile + bonusurile se calculeaza la sfarsit de saptamana .
    Firma va afisa tot timpul clasamentul soferilor / profitul adus de acestia si multe altele .
    Mai multe detalii dupa si daca va fi acceptata firma .


    EDIT :
    Poza reala

    fbIJPDp



    Edited by Arrows750 - 12/9/2014, 10:46
     
    .
  6.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Arata binisor, acuma avand in vedere ca sunt cam paralel cu ets2 si cu modurile de la download, ramane la alegerea unui jucator de ets2 care cunoaste treburile....
     
    .
  7. Arrows750
     
    .

    User deleted


    Am incercat sa fac skin si pentru TGA insa cap tractorul care il am eu , nu are skin ca sa il fac merge doar colorat pentru ca si la TGA -uri trebuia adaugat acel tatuaj cu urs / leu ce e + sigla MAN + un L sau S depinde de camion . revin cu o poza cu TGA si TGA reala (din fata) + o poza cu remorca (prelata) la care lucrez acum .
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    Member
    Posts
    1,606

    Status
    Offline
    Nu deoarece nu vei avea activitate
     
    .
  9. Arrows750
     
    .

    User deleted


    Remorca : prelata

    8ppggRF


    TGA-ul REAL

    llnatcm


    TGX-ul REAL

    BOK7IKq

     
    .
  10. S.Alexandru
     
    .

    User deleted


    Ce e asta?

    TGA-urile sunt de la download, nu ai schimbat nimic la ele.
    Iar TGX-urile ce ai facut la ele? Ai pus sigla aia si ai scris pe parasolar.
    Pe remorca ai pus un skin facut in paint.

    Nu.
     
    .
  11. Arrows750
     
    .

    User deleted


    Colegule , hai sa nu fim rautaciosi . Fiecare doreste sa realizeze ceva cu firma lui , iar daca te uiti la o alta firma activa aici pe forum , are 3 tiruri albe cu 2-3-4 pete de culori pe ele .. si totusi a primit acceptul .

    Ok , e parerea fiecaruia , insa nu e frumos sa iei la misto si sa vorbesti asa de sus ;)

    RESPECT PAREREA FIECARUIA !

    EDIT :

    SPOILER (click to view)
    zQFoS6t


    Edited by Arrows750 - 12/9/2014, 14:19
     
    .
  12. S.Alexandru
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Arrows750 @ 12/9/2014, 13:39) 
    Fiecare doreste sa realizeze ceva cu firma lui , iar daca te uiti la o alta firma activa aici pe forum , are 3 tiruri albe cu 2-3-4 pete de culori pe ele .. si totusi a primit acceptul .

    Firma aia cu 3 tiruri albe cu 2-3-4 pete de culori pe ele, exista si in realitate si arata fix la fel. Vad ca vorbesti de firme dar nic macar nu le cunosti.

    Iar ala care a facut "firma aia cu 3 tiruri albe cu 2-3-4 pete de culori pe ele" cum zici tu, s-a chinuit sa faca skin-ul ala, sa faca "petele" alea de la 0, ca in realitate si sa le aseze la fix pe camion.
    Tu ce ai facut? Ai luat un man tga de la download si i-ai facut poze in mai multe culori, care sunt ale camionului, nici macar pe alea nu le-ai facut tu. Iar la tgx-uri ai pus un scris pe parasolar, in paint il faci in 2 minute si ai aruncat un tatuaj taranesc, lipsit de gust.

    Acum compara "firma aia cu 3 tiruri albe cu 2-3-4 pete de culori pe ele" cu firma ta si vei observa diferentele. La cum arata camioanele tale, pot pune pariu ca nici macar nu stii sa deschizi photoshopul ca sa copiezi in acelasi stil scrisul de pe camioanele alea cu "2-3-4 pete de culori pe ele" macar, da barem sa mai faci si "petele alea de culori" si sa le asezi pe camion.
     
    .
  13. Arrows750
     
    .

    User deleted


    da ma , bine ca esti tu destept si ca le sti pe toate . Sunt curios cum faci tu in paint toate alea , dar in fine . Eu stau langa aceste TGX din 3 in 3 zile cand ma duc la servici si crede-ma ca sunt exact cum l-am facut eu pe ultimul postat ( SPOILER ) .

    Ti-am mai spus si iti repet , sa nu te mai umflii asa in pene precum curcanul . Vad ca nici 18 ani nu ai dar te pricepi la tiruri si dai lectii la altii .

    Eu nu am venit aici cu chef de cearta , dar vad ca tu tot ma iei peste picior .

    imi zici mie ca firma cealalta e facuta ca in realitate . BUN ! FOARTE BINE ! SA FIE SANATOASA ! Daca am luat un TGA de la download acum trebuie sa imi dai in cap si sa imi zici mie de PAINT si PHOTOSHOP ?


    AI CURAJ SA SA ACCEPTI PROVOCAREA ?

    DACA FAC UN SKIN PENTRU nothegger SI ARATA MAI BINE CA CEL FACUT PENTRU FIRMA DE PE FORUM , IMI ACCEPTI FIRMA ?
     
    .
  14. S.Alexandru
     
    .

    User deleted


    Provocare auzi :)):

    Se pare ca tu nici nu stii macar cat de complicat e sa faci un skin ca ala.
    Deci chiar sunt curios, ia fa tu un skin ca ala, nici scrisul nu o sa fi in stare sa il copiezi si sa il asezi exact, dar ma rog, te las in visele tale, tu crezi ca daca ai scris pe parasolar un amarat de text esti in stare sa copiezi "petele de culoare" cum le zici tu si sa le asezi pe camion.

    Hai, sa te vad, astept skin-ul.
     
    .
  15.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Gata cu off-ul. Faceti provocarea.. si daca e cat mai apropiat de real accept personal firma. Dar sa nu le iei de pe cele existente la download.
     
    .
551 replies since 9/1/2011, 12:49   23451 views
  Share  
.