Poze

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.  
    .
    Avatar

    Legend

    Group
    Member
    Posts
    8,690
    Location
    Romania

    Status
    Offline
    QUOTE (Metharon @ 1/9/2014, 08:48) 
    sa moara mata lepra esti tu ma nu vezi ce poze ai la avatar daca nu ai fi lepra ai fi trebuit sa ai poza la avatar si tu sorin nu mai manca ciuperci ca harta e facuta de mine nu e de nici un croat + ce te intereseaza pe tine ce fac cu harta mea o fac cand am timp

    Sa te rogi sa nu te prind.
    Noi am vorbit frumos, cu limbaj ca asta dute la stana intre ciobani.
     
    .
  2.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Asa sunt astia obisnuiti sa vorbeasca, se cred la ei in curte...
     
    .
  3. Andu
     
    .

    User deleted


    Aoleu cum sunteti unii nici sa apreciati ceva care chiar vreau sa lansez , dar numai din cauza acestora nu putem sa facem nimic si ne facem de ras singuri .... Vedeti ca mai este un individ pe aici : i^love^xp care stie numai sa critice si sa laude pe altii care habar nu are sa faca o harta sa se joace lumea gen a lui MIRFI ...
     
    .
  4. i^love^xp
     
    .

    User deleted


    Si daca critic care e problema este interzis criticatu??? Tot te lauzi ca esti cel mai bun mapper din romania dar dovedeste....Pana acuma nu ai dovedeti ba din contra,te comporti ca un copil.. Astept banul....
     
    .
  5.  
    .
    Avatar

    Legend

    Group
    Member
    Posts
    8,690
    Location
    Romania

    Status
    Offline
    QUOTE (i^love^xp @ 1/9/2014, 19:33) 
    Si daca critic care e problema este interzis criticatu??? Tot te lauzi ca esti cel mai bun mapper din romania dar dovedeste....Pana acuma nu ai dovedeti ba din contra,te comporti ca un copil.. Astept banul....

    2008ro07_3rv
    Pastreaza restu.
     
    .
  6. mister big
     
    .

    User deleted


    baeti!!!

    nu va-ti dat seama ca va certati cu niste copii de virste cam de 14 ani dar capul a ramas in clasa 1?

    de ce spun asa!!!!!

    in primul rind baitii cu cap sau oamenii educati nu critica nimic niciodata fara sa faca sau sa simta asemenea pe pielea lor!!!
    cei care au invatat din tutoriale video cum se pune un mod in folderul mod si cum se activeaza modul in joc acelor de bucurie ca li sa primit se umfla orezu in ei si icep sa ia cu asalt forumurile!!!!

    Andu ai facut o gresala mare!!!!nu trebuia sa spui ca harta va ajunge la dowland!!!pentru ca fiecare deja si-o vede la el in joc si fiecare incepe cu idei si critici cum sa faci harta sa iasa pe placul lor si dupa asta sa strige ca eu is ala cu ideia!!!!

    sincer asa e)))))

    eu as spune sa spui la toti ca harta pe care o vei face va fi privata si o vei da celor care o merita si cu asta se va termina cu de-alde riesi prin curte!!!!
     
    .
  7.  
    .
    Avatar

    Legend

    Group
    Member
    Posts
    8,690
    Location
    Romania

    Status
    Offline
    QUOTE (mister big @ 1/9/2014, 21:19) 
    baeti!!!

    nu va-ti dat seama ca va certati cu niste copii de virste cam de 14 ani dar capul a ramas in clasa 1?

    de ce spun asa!!!!!

    in primul rind baitii cu cap sau oamenii educati nu critica nimic niciodata fara sa faca sau sa simta asemenea pe pielea lor!!!
    cei care au invatat din tutoriale video cum se pune un mod in folderul mod si cum se activeaza modul in joc acelor de bucurie ca li sa primit se umfla orezu in ei si icep sa ia cu asalt forumurile!!!!

    Andu ai facut o gresala mare!!!!nu trebuia sa spui ca harta va ajunge la dowland!!!pentru ca fiecare deja si-o vede la el in joc si fiecare incepe cu idei si critici cum sa faci harta sa iasa pe placul lor si dupa asta sa strige ca eu is ala cu ideia!!!!

    sincer asa e)))))

    eu as spune sa spui la toti ca harta pe care o vei face va fi privata si o vei da celor care o merita si cu asta se va termina cu de-alde riesi prin curte!!!!

    Nu se cearta nimeni cu ei.
    Daca m-as cobori la nivelul lor as da de fundul oceanului.

    I-am cerut doar niste dovezi ca harta e facuta de el, atata tot. LOL :)):

    Cat despre Andu, el daca face harta, poate sa aleaga sa o puna la download sau nu, foarte usor.
    Nu are timp nici el sa o faca, e cu faculta omu acuma, a avut si erori cu jocu si a pierdut proiectu. E nasol, sa lucrii atata timp la ceva, sa-ti iasa si bine, dupa sa o pierzi, multora dintre noi ne-ar pierii cheful in secunda 2, dar el macar incearca sa faca ceva.

    Gata, asta e ultimul post off topic, lasam pe omu asta sa-si posteze poze cu harta.
     
    .
  8. Andu
     
    .

    User deleted


    Am facut si pc :haha: , am zis sa fac cateva poze cu ce am mai facut la harta asta :) .

    14932776517_9c237c5eca_c

    15116342131_e71a83f958_c

    15119331035_4f548142e8_c

    14932772078_d66a7d6ed5_c
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    Legend

    Group
    Member
    Posts
    8,690
    Location
    Romania

    Status
    Offline
    QUOTE (Andu @ 2/9/2014, 18:56) 
    Am facut si pc :haha: , am zis sa fac cateva poze cu ce am mai facut la harta asta :) .

    14932776517_9c237c5eca_c

    15116342131_e71a83f958_c

    15119331035_4f548142e8_c

    14932772078_d66a7d6ed5_c

    Hai ca da bine :)

    Cand te apuci de Romania ?
     
    .
  10. Andu
     
    .

    User deleted


    Pai avand in vedere ca am ajuns la Berettyóújfalu numai ca mai trebuie putin aranjat , cred ca maine voi face vama Bors :) .
     
    .
  11. M A D M A R K
     
    .

    User deleted


    arata bine pana acuma
     
    .
  12. xBl3nd
     
    .

    User deleted


    Foarte frumoasa harta mult succes si asteptam produsul finit :D :wub: :wub:
     
    .
  13. RobertOCarloS96
     
    .

    User deleted


    Foarte frumos Andu :D ...sper sa o iei spre Timisoara cand ajungi in Romania ;)
     
    .
  14. .:Sebi:.
     
    .

    User deleted


    Frumos ! Cand va aparea o versiune Alpha ? :D
     
    .
  15. Andu
     
    .

    User deleted


    Cat de curand posibil :D , dar doar cu orasul Oradea din Romania :).

    Am cam terminat la orasul Derecske :) . Cateva poze sa va faceti o idee :

    14978567330_1229376f8f_c

    14978649777_b578a9d117_c

    15142193706_fce02ac095_c

    14978652538_371dc1bca2_c
     
    .
703 replies since 11/4/2013, 19:48   24984 views
  Share  
.