Romanian map V2 unlocked

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. birsu_fanel
     
    .

    User deleted


    Am decis sa va pun la download harta lui elyxir cu arhiva deblocata ca sa o puteti modifica dupa bunul plac.

    Nu are rost sa va pun poze sau videouri pentru ca stiti ca nu ma joc pe acea harta sau daca nu stiati stiti acum.

    Contine exact ce contine si versiunea a doua a hartii lui adica o fictiune de harta daca doriti sa o transformati in cva mai real asta e linkul

    Link de download harta romaniei by elyxir-v2 open.rar

     
    .
  2.  
    .
    Avatar

    ~Fondator Weeda -Transport~

    Group
    Ban User
    Posts
    18,398
    Location
    Athina

    Status
    Offline
    esti acelasi ratat care ai fost toata viata ta si asa vei ramane :P :lol:
    nu miai facut nici un rau ca ai pus open la download ...
    asta nu dovedeste decat ca esti invidios si un mare un mare prejudiciu pentru societate ! :lol:
     
    .
  3. birsu_fanel
     
    .

    User deleted


    Am puso la download open ca sa nu depinda lumea de tine ma, si sa poata folosi ce moduri vrea nu doar harta ta. Nu ma cobor la nivelul tau si nu o sa te jignesc pentru ca nu discut cu persoane ce nu detin un minim de respect pentru munca celorlalti.

    Subiect inchis! Nu voi mai replica pentru ca este inutil!
     
    .
  4. AlexandruBratu
     
    .

    User deleted


    elyxir nu te cunosc nu ma cunosti. Atata timp cat tu spui ca ai o varsta se pare ca nu dovedesti decat o prostie maxima.
    In loc sa te certi ca idiotu in fata calculatorului ( unde fiecare se crede "jmecher" ) mai bine ai face ceva constructiv ; cum ar fi sa va aliati si sa faceti o harta mai buna.
    Nu zic ca poate nu se poate acest lucru deoarece nu va suportati ( tipic romanesc ) .. dar permite-mi sa critic harta ta :
    - ai luat niste drumuri din harta originala , ai pus 50 de modele si gata
    - bug-uri peste bug-uri ( eu nu sunt asa pasionat de ETS ca sa intru la tine pe forum si sa iti fac curu mare cu postarile legate de bug-uri )
    - spui ca asta a fost ultima versiune pot intreba de ce? Sau sa imi dau eu singur raspunsul...cum ar fi ca numai ai oameni care sa te ajute :) , pur si simplu le-ai dat cu piciorul dupa ce te-au ajutat.
    - legat de mod-uri la tine pe site , atata timp cat tu nu spui cine a fost autorul unor mod-uri , mi se pare o prostie. Oamenii care habar nu au si descarca , ei cred ca voi ati facut acel mod , acesta este motivul pt care tu ai atatia "pupincuristi" .
    - si multe altele

    Ai o viata? Ai o familie? Stai in p**a mea si ai grija de familie si numai sta atata in fata monitorului cu pokemonii ! Dovedeste cu adevarat ca ai varsta pe care o pretinzi ca o ai :) .
    Sa imi editeze un baiat topicul sa mai puna asa "Tu zici ca ei sunt ratati?! Dar tu cum esti atata timp cat pui emoticoane ca un copil de 12 ani ?:) Invata limba romana corect si peurma te poti da mare creator si mare om pe internet"

    Edited by Robert` - 30/6/2013, 17:13
     
    .
3 replies since 30/6/2013, 15:24   720 views
  Share  
.