Fifa 14

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline

    fifa-14-no-kinect



    FIFA 14 PC Minimum Requirements:
    INTEL CPU: Celeron E1200 Dual-Core 1.6GHz
    AMD CPU: Athlon 64 X2 Dual Core 3600+
    Nvidia GPU: GeForce 8400 Series
    AMD GPU: GeForce 8400 Series
    RAM: 1 GB
    OS: Win Xp 32
    Direct X: DX 9
    HDD Space: 8 GB
    FIFA 14 PC Medium Requirements:
    INTEL CPU: Core 2 Duo E6305 1.87GHz
    AMD CPU: Athlon 64 X2 Dual Core 4600+
    Nvidia GPU: GeForce 8600 GTS 512MB
    AMD GPU: Radeon HD 5550 512MB
    RAM: 2 GB
    OS: Win 7 32
    Direct X: DX 9
    HDD Space: 8 GB
    FIFA 14 PC Recommended Requirements:
    INTEL CPU: Core 2 Duo E6600 2.4GHz
    AMD CPU: Athlon 64 X2 Dual Core 4800+
    Nvidia GPU: GeForce 8800 GT 256MB
    AMD GPU: Radeon HD 2900 XT 512MB
    RAM: 2 GB
    OS: Win Xp 32
    Direct X: DX 9
    HDD Space: 8 GB



    *** Goooooooool ! Euro gool Mario Gotze ! Am reusit un gol splendid in demoul de la Fifa 14 .

     
    .
  2. Ls1861
     
    .

    User deleted


    Asteptam cu nerabdare sa apara jocul full
     
    .
  3. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (scorp10n . @ 12/9/2013, 18:41) 
    *** Goooooooool ! Euro gool Mario Gotze ! Am reusit un gol splendid in demoul de la Fifa 14 .

    Mama ba tu ma minti :o
    Esti mondial tu centrezi tu dai cu capu.
     
    .
  4.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    QUOTE (fasching07 @ 13/9/2013, 23:01) 
    QUOTE (scorp10n . @ 12/9/2013, 18:41) 
    *** Goooooooool ! Euro gool Mario Gotze ! Am reusit un gol splendid in demoul de la Fifa 14 .

    Mama ba tu ma minti :o
    Esti mondial tu centrezi tu dai cu capu.

    - Tu mars piticot...fa-ti buletin si vorbim;) .

     
    .
  5. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (scorp10n . @ 23/9/2013, 07:11) 
    QUOTE (fasching07 @ 13/9/2013, 23:01) 
    Mama ba tu ma minti :o
    Esti mondial tu centrezi tu dai cu capu.

    - Tu mars piticot...fa-ti buletin si vorbim;) .


    =)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) morrrrrrrr =))))))))))))))))))))))))))))
     
    .
  6.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Eh..ar fi bine asa .
     
    .
  7. fasching07
     
    .

    User deleted


    cine iti mai plateste pensia alimentara de ramai fara mine?
     
    .
  8.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    - Cum spuneam, numai un soarec de 14 ani putea sa faca asa glume..alo, domnu' cocalar .. cand reusesti sa-ti schimbi avatarul ala sa ma anuntit sa-ti dau premiul pentru prostie... Crezi ca da bine poza cu volanul nu?
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    Advanced Member

    Group
    LKW Fan
    Posts
    4,000
    Location
    Piatra-Neamt

    Status
    Offline
    Scorp10n: frumos golul

    Fasching07: daca mai provoci certuri pe forum nu te vad prea bine in viitorul apropiat
     
    .
  10. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (scorp10n . @ 25/9/2013, 16:33) 
    - Cum spuneam, numai un soarec de 14 ani putea sa faca asa glume..alo, domnu' cocalar .. cand reusesti sa-ti schimbi avatarul ala sa ma anuntit sa-ti dau premiul pentru prostie... Crezi ca da bine poza cu volanul nu?

    =)))))))))))))))))))))))))))
    Nu vrei sa-mi pun avatar cu official seal of awesomeness ca tine =)))))))))))))) =))))))))) NEBUN MIC SI RAU CAND O SA AI CE AM EU ATUNCI SA VORBESTI CA ITI DAU VALOARE LA ORICE ORA

    tu semeni pe michael jackson inainte sa moara adevarat frumosule :x: :x: :x: :x: :x:



    Mai zi ceva ca ma distrez, si hai da-mi add pe skype theawesome1ripper ca vreau sa-ti aud vocea de ajutati copiii nevoiasi :x
     
    .
  11.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    =)) imi dai valoare la orice ora :))) Scuza-ma, dar eu il caut pe fasching, ratatul care isi i-a capace de la stefan94 ca nu stie sa salute, prostul ala mic si slab ? Nu vreau sa vorbesc cu Salam si Guta .
    - Mersi . Din moment ce nu ai vazut vre-o poza cu mine de ce comentezi de cum arat.. nici nu ma stii ... in schimb eu iti stiu fata si fizicul de lesinat .

    Edited by scorp10n . - 27/9/2013, 00:08
     
    .
  12. fasching07
     
    .

    User deleted


    ce face stefan ma ? =))))) plangeati-ai in pumni de mantuios
    tu nu stii pe ce planeta traiesti ba lacusta
    esti bolnav cu capu ma eu zic sa iti mai faci un control ceva =))))))))))))))))))))))))))))


    Ma stii cred si eu, cand am venit la casa de adoptii pentru tine eram cam suparat in ziua aia asa e. Ai niste glume de cand era tataie flacau si dansa in discoteca




    hai ca deja te intreci cu gluma si iar te fac sa plangi ca pe truckers si plangi sa-mi dea ban, toti iti stim problemele nu are rost sa ma mai cert cu unu ca tine, daca era ceva de tine da... dar asa.. degeaba

    Edited by fasching07 - 26/9/2013, 22:53
     
    .
  13.  
    .
    Avatar

    My first car will be a motorcycle

    Group
    Member
    Posts
    8,894
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    =))) Nu-mi aduc aminte sa ma fi facut tu sa plang..aa, ca am facut cu tot forumul misto de tine , da adevarat..cand te dadeai mare musculos ca aveai 1 luna de sala si faceai cu 25 la piept ...
    - N-o da la intors cu stefan, ca asa a fost ;) nu numai el mi-a spus, aia las-o asa ;) .
     
    .
  14. fasching07
     
    .

    User deleted


    QUOTE (scorp10n . @ 26/9/2013, 23:41) 
    - N-o da la intors cu stefan, ca asa a fost ;) nu numai el mi-a spus, aia las-o asa ;) .

    =)))))) Niciodata nu o sa ma duc la sala sa stau cu toti jegosii sa trag de niste fiare =))))
    Si daca era sa imi fi dat capace alt cineva nu avea cine sa iti spuna ca e singuru care e in liceu cu mine =))))))) Hai zi alta acum.

    Deci si cu fazele astea 2 te-ai facut de ras, te astept chiar mi-ai facut seara mai buna =)))
     
    .
  15. Tzunoy™
     
    .

    User deleted


    Sper ca imi dati voie si mie sa ma bag :D

    Mars naibii pe Convoy si pupa-i in cur pe moderatorii de acolo, ca si acolo ii provoci pe ceilalti la cearta si tot tu faci ban appeal. Mizerie a acestei tari ce esti. Ori nu mai stii ce ai facut in trecut (dovada ca ai mintit), ori incerci sa o dai la intoarsa intr-un mod extraordinar de penibil.

    Si ai un fetish cu chestia asta cu "sunt tactu" / "te-am adoptat" / "te-am luat de la <<casa de adoptii>>". Eu cred ca tu ai nevoie de un control psihologic, eventual si de unul psihiatric, prostul satului.

    P.S: Eu consider ca numarul foarte mare de "=))))))))" pe care le pui sunt un semn de incercare da o da la intors. Poate mai cauti si tu pe Google (e motor de cautare daca nu stii, ca na.. la sat acolo...) alte emoticoane. Esti anost (si rimeaza si cu prost, vin la pachet ;) )
     
    .
59 replies since 12/9/2013, 16:41   702 views
  Share  
.