moldoveanu z3d

private and public!

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    salut colegii!!
    sper sa nu deranjez pe nimeni cu acest topic,unde voi posta toate proiectele mele 3d:)
    as dori ca toti cei ce se cred mari si tari in zmodererl sa nu vina cu fraze de genu: "lasa-te de zmod" sau "esti praf",etc ci in loc de aceste fraze sa dea un sfat util:)
    primul proiect,un roman diesel model mai nou:
    raba
    stiu ca mai am ceva de munca,mai are cateva buguri pe care le voi rezolva cat de curand:)
    remorca momentan este pusa doar pentru poza sa dea bine:P,voi lucra paralel atat la cap tractor cat si la remorca(am descoperit ceva buguri) si urmatoru update va veni la aman2 deodata:)
    CODE
    OLS,FLOVER,STASS556,BOGDAN17,EU(MOLDOVEANU) SI ALTII PE CARE NUI MAI STIU:)

    PARERI??IDEII??SUGESTII???
     
    .
  2.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Superba raba asta :wub: bafata in continuare
     
    .
  3.  
    .
    Avatar

    Frați de aur

    Group
    Member
    Posts
    21,562
    Location
    Voluntari Jud.Ilfov

    Status
    Offline
    Foarte frumos , i-ar sta bine cu un pres pe remorca si la camion punei niste manere la usi.
    Arata foarte bine.
     
    .
  4.  
    .
    Avatar

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    Group
    LKW Fan
    Posts
    7,512
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    smecherie sa moara gibilan :)):
     
    .
  5. Stefan97
     
    .

    User deleted


    Frumoasa raba dar modelul asta nu avea farurile mai dreptunghiulare (alungite)?
     
    .
  6. DanN..
     
    .

    User deleted


    SMECHERIE :wub: sa ii schimbi tapiteria :)
     
    .
  7. Stefan.
     
    .

    User deleted


    Jos cu pielea aia din interior , in rest arata bine
     
    .
  8. M3RYY
     
    .

    User deleted


    Superb Romanul cu motor de man 410 CP ? :>
     
    .
  9. Kalin'
     
    .

    User deleted


    Asta e un MAZ de pe playtr*ck cu masca facuta de Bogdan pe ea ?
    Oricum arata destul de ok dar tapiteria nu are ce cauta aici...
     
    .
  10. Laur.
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 26/7/2013, 07:37) 
    Asta e un MAZ de pe playtr*ck cu masca facuta de Bogdan pe ea ?
    Oricum arata destul de ok dar tapiteria nu are ce cauta aici...

    Ba da mai taci si tu .Daca esti tu asa bun fa ceva mai tare ca a lui si nu mai comenta aiurea

    On: Arata foarte bine pana acum
     
    .
  11. M3RYY
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 26/7/2013, 07:37) 
    Asta e un MAZ de pe playtr*ck cu masca facuta de Bogdan pe ea ?
    Oricum arata destul de ok dar tapiteria nu are ce cauta aici...

    Cum ma sa fie maz ?
    Tu ai vazut pana acum Roman diesel modelul nou ?
    SPOILER (click to view)
    3go7
     
    .
  12. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    ms colegii de sfaturi,tapiteria ramane ca mi-e unu imi place cum arata asa cu tapiterie,si kaline,veziti frate de trb ta,seameana vreun pic a maz?cabina o fost de maz dar ii modificata mult de mine,iam facut multe detalii de la 0,proiectu asta are cateva saptamani bune de lucru,remorca da este de la un maz,dar remorca inca nu iam modificat nimic,deocamdata am vrut sa aduc cat de cat la viata capul,de acum inainte voi lucra la aman2 si voi reduce din buguri,voi veni in seara asta sau maine cu un update :)
     
    .
  13. Kalin'
     
    .

    User deleted


    QUOTE (moldoveanu @ 26/7/2013, 10:03) 
    ms colegii de sfaturi,tapiteria ramane ca mi-e unu imi place cum arata asa cu tapiterie,si kaline,veziti frate de trb ta,seameana vreun pic a maz?cabina o fost de maz dar ii modificata mult de mine,iam facut multe detalii de la 0,proiectu asta are cateva saptamani bune de lucru,remorca da este de la un maz,dar remorca inca nu iam modificat nimic,deocamdata am vrut sa aduc cat de cat la viata capul,de acum inainte voi lucra la aman2 si voi reduce din buguri,voi veni in seara asta sau maine cu un update :)

    Asta e facut dintru-n base de MAZ, (ai zis si tu) ai indoit de-an penisul cabina in vertex, ai pus masca facuta de Bogdan, scarile de pe Romanul Lui Skinproff. In rest e baseul de la rusi. Imi place ideea dar fa-l sa semene mai mult a Raba decat a MAZ...
     
    .
  14. Andu
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 26/7/2013, 11:29) 
    QUOTE (moldoveanu @ 26/7/2013, 10:03) 
    ms colegii de sfaturi,tapiteria ramane ca mi-e unu imi place cum arata asa cu tapiterie,si kaline,veziti frate de trb ta,seameana vreun pic a maz?cabina o fost de maz dar ii modificata mult de mine,iam facut multe detalii de la 0,proiectu asta are cateva saptamani bune de lucru,remorca da este de la un maz,dar remorca inca nu iam modificat nimic,deocamdata am vrut sa aduc cat de cat la viata capul,de acum inainte voi lucra la aman2 si voi reduce din buguri,voi veni in seara asta sau maine cu un update :)

    Asta e facut dintru-n base de MAZ, (ai zis si tu) ai indoit de-an penisul cabina in vertex, ai pus masca facuta de Bogdan, scarile de pe Romanul Lui Skinproff. In rest e baseul de la rusi. Imi place ideea dar fa-l sa semene mai mult a Raba decat a MAZ...

    Incepi sa devii enervant Caline nu ma mira faptul ca ai warn , nu te mai da cocos si tu ca esti mare modder ca nu esti , el macar incearca sa faca ceva facut din mana lui , dar tu ca ai luat tot modelul de la download si ai scris pe el "Saviem" cum a fost ?
    Si tu "moldovene" scrie corect ca nu suntem pe messenger .

    Gata cu off-topicul cine mai posteaza dupa mine o sa i-au masuri.

    Edited by Andu - 26/7/2013, 13:48
     
    .
  15. PUSTIULICA
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 26/7/2013, 11:29) 
    QUOTE (moldoveanu @ 26/7/2013, 10:03) 
    ms colegii de sfaturi,tapiteria ramane ca mi-e unu imi place cum arata asa cu tapiterie,si kaline,veziti frate de trb ta,seameana vreun pic a maz?cabina o fost de maz dar ii modificata mult de mine,iam facut multe detalii de la 0,proiectu asta are cateva saptamani bune de lucru,remorca da este de la un maz,dar remorca inca nu iam modificat nimic,deocamdata am vrut sa aduc cat de cat la viata capul,de acum inainte voi lucra la aman2 si voi reduce din buguri,voi veni in seara asta sau maine cu un update :)

    Asta e facut dintru-n base de MAZ, (ai zis si tu) ai indoit de-an penisul cabina in vertex, ai pus masca facuta de Bogdan, scarile de pe Romanul Lui Skinproff. In rest e baseul de la rusi. Imi place ideea dar fa-l sa semene mai mult a Raba decat a MAZ...

    ba kaline ba soparla paroasa numai suferii atat de tine ca esti o saracie de om . tu din 100 de proiecte daca ai terminat 15 e bine si comentezi la altii bai paduchiosule
    cand o sa faci si tu ce face moldoveanu asta fara sa sufere de el, atunci sa comentezi ca tu inca ai stomacu gol .
     
    .
87 replies since 25/7/2013, 20:59   3016 views
  Share  
.