moldoveanu z3d

private and public!

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Kalin'
     
    .

    User deleted


    Ok, im cer scuze, nu am sa mai scriu lucrurile cum le gandesc eu, adica rautacioase.
    Si scuzati de off-ul care s-a creat din cauza primului meu comment si altele de pin alte topicuri.
     
    .
  2. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 26/7/2013, 10:29) 
    QUOTE (moldoveanu @ 26/7/2013, 10:03) 
    ms colegii de sfaturi,tapiteria ramane ca mi-e unu imi place cum arata asa cu tapiterie,si kaline,veziti frate de trb ta,seameana vreun pic a maz?cabina o fost de maz dar ii modificata mult de mine,iam facut multe detalii de la 0,proiectu asta are cateva saptamani bune de lucru,remorca da este de la un maz,dar remorca inca nu iam modificat nimic,deocamdata am vrut sa aduc cat de cat la viata capul,de acum inainte voi lucra la aman2 si voi reduce din buguri,voi veni in seara asta sau maine cu un update :)

    Asta e facut dintru-n base de MAZ, (ai zis si tu) ai indoit de-an penisul cabina in vertex, ai pus masca facuta de Bogdan, scarile de pe Romanul Lui Skinproff. In rest e baseul de la rusi. Imi place ideea dar fa-l sa semene mai mult a Raba decat a MAZ...

    auzi la el,cica in rest e baseul de la rusi,frate nu te mai da mare zmodeler ca nu esti,m-am uitat si eu din curiozitate la proiectele tale,veziti frate de ale tale si nu ma bruia pe mine la cap,eu macar incerc sa fiu original si sa fac ceva original,tu ce ai facut?nimic,teai frecat o gramada la mp1 ala,la fiecare piesa pusa ,ala era update,am mai vazut si un f90 parca de toata cacaua,acu lucrezi la un SAVIEM,si ai de lucru,eu nu te deranjez pe tine,si eu aveam mai multe de zis,si bune si rele despre proiectele tale,dar am iezitat fiindca nu vreau cearta nu vreau scandal,dar tu o cauti cu lumanarea,comentezi numai aiurea.....
    in fine eu unu te rog sa-ti vezi de ale tale si sa ma lasi in pace,macar eu stiu pentru ce ma trec la credite,fata de tine,care bagi o cabina in zmod,tragi de 2-3 vertecsi si gata,trebue sa te treci la credite,cum au mai zis si ceilalti colegi ai mei,veziti de oalele tale si lasale pe ale mele in pace,si gata nu mai vreau off aici :)
    toate cele bune!!
     
    .
  3.  
    .
    Avatar

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    Group
    LKW Fan
    Posts
    7,512
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    Daca nu incetati o sa incep sa va sanctionez ! exista messenger skype etc.. certati-va acolo !
     
    .
  4. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    ok MIHAI!!eu incetez!:)
    Si a venit si un micut update la raba!:)
    images_Copy
    In acest update,am rezolvat majoritatea bugurilor,am adaugat cateva piese noi,am schimbat cateva texturi:)
    Maine va veni alt update,probabil ultimu,acest ultim update va contine:rezolvarea tuturor bugurilor descoperite,adaugarea de noi piese si cam atat
    Creditele raman aceleasi,desi am adaugat noi piese,nu le stiu autoru la niciuna,cine stie rog sa posteze



    Edited by moldoveanu - 26/7/2013, 22:13
     
    .
  5. Ionut.96
     
    .

    User deleted


    frumos
     
    .
  6.  
    .
    Avatar

    Frați de aur

    Group
    Member
    Posts
    21,562
    Location
    Voluntari Jud.Ilfov

    Status
    Offline
    Este foarte frumos
     
    .
  7. madalin111
     
    .

    User deleted


    frumos bravo
     
    .
  8. Vlad. Frutti
     
    .

    User deleted


    Ce sa zic arata foarte bine dar acea piele din interior ii sta oribil. Fanionul acela incearca sa il alungesti mai jos sa para ca e mai vechi sa ii dai aspect romanesc..
     
    .
  9.  
    .
    Avatar

    Free Image Hosting at www.ImageShack.us

    Group
    LKW Fan
    Posts
    7,512
    Location
    Bucuresti

    Status
    Offline
    arata destul de bine
     
    .
  10. PUSTIULICA
     
    .

    User deleted


    mama cat de bine arataaaaaaaa :wub:
     
    .
  11.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Arata chiar foarte bine, astept update
     
    .
  12.  
    .
    Avatar

    It`s not over until I win

    Group
    Member
    Posts
    6,016
    Location
    Focsani

    Status
    Offline
    Frumos colegu :)
     
    .
  13. Mercedes_Benz
     
    .

    User deleted


    Arata super!
     
    .
  14. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    un update,in acest update am modificat un pic cabina,am schimbat ceva texturi si remorca(vreau sa fac o firma forestiera)
    cateva poze:
    raba1
    raba2
    credite raman aceleasi ca si cele initiale...
    pareri???
    Stiu ca nu este cine stie ce,ci ca un fapt divers,sincer puteti zice orice,nu ma voi supara,este munca mea si is mandru de ea,mi-e unu imi place foarte mult si asta este cel mai important pentru mine ;)

     
    .
  15. Muuner.
     
    .

    User deleted


    Arata bine bine bine!!!

     
    .
87 replies since 25/7/2013, 20:59   3016 views
  Share  
.