moldoveanu z3d

private and public!

« Older   Newer »
 
  Share  
.
  1. Steff'
     
    .

    User deleted


    Smecherie :wub:
     
    .
  2. DeathOrange'
     
    .

    User deleted


    Foarte bine arata , felicitari.
     
    .
  3. Florin.
     
    .

    User deleted


    Frumos cami0n :)
     
    .
  4. Kalin'
     
    .

    User deleted


    De ce ai pus textura reala pe cabina, si iti mai si sta stramb?
     
    .
  5. Raducu
     
    .

    User deleted


    E dragut ;) bravo .
     
    .
  6. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 3/8/2013, 08:02) 
    De ce ai pus textura reala pe cabina, si iti mai si sta stramb?

    mai tu iar te afli in treaba?veziti frate de treaba ta si nu ma ma-i f**e pe mine la cap!!
    am zis ca nu ma supar,nu-mi pasa ce vrei tu,dar ma enerveaza la tine faptul ca tu ma critici pe mine,eu nu vin la tine sa-ti zic ce nu-mi place la proiectele tale,eu prefer sa-ti dau un sfat decat sa zic ca ai facut dea-n p***a ceva,si nu faci numai la mine asa,faci la toti!!
    eu nu am nimic cu tine atata timp cat nici tu nu ai nimic cu mine,asa ca te rog sa ma lasi in pace,ca sa nu ne certam si sa iau ban din cauza unuia ca tine!!!

     
    .
  7.  
    .
    Avatar


    Group
    Administrator
    Posts
    6,090
    Location
    Sebes, Alba

    Status
    Offline
    Gata gata sa nu iasa scantei
     
    .
  8. Kalin'
     
    .

    User deleted


    Ok reforumulez: -Oh dragule, dar ce a fost in capusorul tau cand ai pui o textura reala pe cabina, care sta stramb si luminozitatea difera peste tot ?
     
    .
  9. Vlad. Frutti
     
    .

    User deleted


    Numele firmei suna cam nasol. Raba arata chiar bine bravo :)
     
    .
  10. moldoveanu
     
    .

    User deleted


    QUOTE (Kalin' @ 6/8/2013, 11:05) 
    Ok reforumulez: -Oh dragule, dar ce a fost in capusorul tau cand ai pui o textura reala pe cabina, care sta stramb si luminozitatea difera peste tot ?

    pentru informarea ta,am puso sa para mai reala,mie unu imi place si ma doare fix in c*r de parerea ta,poate sta stramb,dar eu nu vad ca proiectu sa fie finalizat,luminozitatea unde difera?la cabina pe laterale,ca in spate ii mai deschisa si in fata ii mai inchisa la culoare?tu ai vazut vreodata in viata ta o raba,nu conteaza modelu care sa fie perfecta la culoare?poate numai cand se fabrica....oricum nu mai continui cu offu si/sau sa incerc sa-ti explic tie ce fac eu si ce nu,ce fac eu,eu fac si ma doare fix undeva de comentarile voastre,cum vedeti ca un om vrea sa faca ceva unic sariti toti cu gura pe el,putini care il incurajeaza,
    o da si caline inca ceva,cum eu nu vin la tine sa comentez aiurea nustiu ce si cum te rog frumos sa faci la fel,comenteaza la oameni care comenteaza la tine ;)si lasa oamenii care isi vad linistiti de treaba lor sa lucreze in linistite,dintre toti,te-ai gasit tu ala mare si tare in zmodeler,sa comentezi la proiectele mele,pe cand ale tale is cum is.........
    nu ma intereseaza daca iau ban sau warn dar nu mam putut abtine........
    poate oi fi eu mai prost,mai dobitoc mai nebun,dar eu nu is imgamfat,eu nu comentez aiurea si imi vad de treaba mea,dar unele persoane,gen kalin ma scot din pepeni,ele vad numai gunoiul din curtea la altu,dar la ei nu ai loc unde sa pui picioru....
    Kaline asculta bine ce-ti zic,daca mai postezi aiurea sau faci of topic,eu as zice ca inainte de asta sa te uiti la proiectele tale,de ce nu a facut robert asa sau nano sau tiristu,veterani in zmodeler,care cand faceau primele expoarte,tu habar naveai de zmodeler,care au pus startu la lumea asta,ei de ce nu comenteaza asa?te visezi ca si ei,mare, tare si respectat,cu aerele,gesturile tale nu te vad asa,o da si inca ceva,daca ai ceva raspuns la postu asta trimitemil prin pm ;)
    astea fiind spuse va saluta moldoveanu pe toti!!

     
    .
  11. Mihnea
     
    .

    User deleted


    Cabina este facuta de tine ? :P Mi-e unul imi place.. bravo, si ai toata aprecierea mea daca cabina e facuta de tine. :)
     
    .
  12. RoIonut
     
    .

    User deleted


    Mihnea o copii si pe asta :=)): ?
     
    .
  13. Mihnea
     
    .

    User deleted


    QUOTE (RoIonut @ 7/8/2013, 15:39) 
    Mihnea o copii si pe asta :=)): ?

    Amice ai chef de cearta ? :P Da-ti doua palme poate-ti revii, salut. :D
     
    .
  14. PUSTIULICA
     
    .

    User deleted


    https://s18.postimg.cc/lyeo2zo3d/raba2.png

    vezi ca ambele semne cu RO iti stau in aer .
    cel cu RO colorat sigur iti sta in aer, se vede de la 1km din poza aia din stanga sus, iar cel cu RO alb sta doar putin .
     
    .
  15.  
    .
    Avatar


    Group
    V.I.P
    Posts
    5,172
    Location
    Manresa, Barcelona, Spain

    Status
    Offline
    Hai ca arata bine de moment ;) bafta incontinuare moldovene :D, totusi cum zice si pustu mai bine ai scala putin chestile alea cu ro ca sunt si mari stau si in aer :D
    Si explicami si mie chestie aia de ALPINE, nu crezi ca linile 5 sau 6 cate sunt + AL'u ala ar trebui sa stea jos ? sau nu sunt prinse de parasolaru ala sau ce naibi e aia...
     
    .
87 replies since 25/7/2013, 20:59   3016 views
  Share  
.